Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupe
- Екстериорен цвят
- Металик Algarve Blue
- Интериорен цвят
- Интериорни тaпицерии и облицовки от кожа Club Leather в Basalt Black с кръстосани шевове
- Пробег
- 12 000 km
- Първа регистрация
- 06/2025 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Гаранция за нов автомобил
- 13 месеци оставащ срок
- Двигател
- Plug-in хибрид
- Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP)
- 72 km
- Енергийно съдържание на акумулатора (брутно)
- 25,9 kWh
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална комбинирана мощност
- 544 kW / 739 hp
- Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP)
- 1,8 l/100 km
Интериорни тaпицерии и облицовки от кожа Club Leather в Basalt Black с кръстосани шевове
Същите елементи от кожения интериор в стандартен цвят, всички завършени с висококачествена фрезована напа кожа.
Горната част на арматурно табло, както и облицовките на вратите отпред и отзад на средно ниво са снабдени с напречен шев.
Повърхността на кожата се отличава със своя естествен вид.
В кожа club leather са следните елементи:
- централни части на предните и задните седалки
- вътрешни странични опори на предните и задните седалки
- централни части на предните и задните опори за глава
- подлакътници и дръжки в панелите на предните и задните врати
- Подлакътник централна конзола отпред и сгъваем заден подлакътник
- дръжки в централната конзола
- венец на волана
- модул на въздушната възглавница на волана
- горна и долна част на таблото, включително капак на жабката
- лайсни на средно ниво на вратите, горни централни панели на вратите и облицовка на отделението за съхранение отпред и отзад
- панели на вратите отпред и отзад
- странични панели, централна конзола
Забележка: Задните части на предните седалкиса от синтетична кожа, опорите за глава на комфортните седалки (настройка в 8 и 14 посоки) са боядисани
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Оборудване "base"
Екстериор
Броня
Трансмисия / Шаси
70-литров резервоар за гориво
Стартерна акумулаторна батерия
Звук Porsche Electric
Стандартно окачване
Колела
Летни гуми за 21-инчови колела
Система за следене на налягането в гумите (TPM)
Интериор
Волан с електрически механизъм за регулиране
ISOFIX/I-Size точки за монтиране на детски столчета на задните външни места
Скоростен лост с кожена облицовка
Триточкови автоматични предпазни колани с реверсивен обтегач на предпазния колан
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Зареждане и пробег
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Автоматичен заден капак с жестово отваряне
Системи за спешни повиквания eCall и bCall
Филтър за частици/полени с филтър с активен въглен
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Гаранция за нов автомобил
13 месеци оставащ срок
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил |
Пробег 12 000 km Вариращ пробег – Превозното средство все още се използва |
Първа регистрация 06/2025 г. |
Предишни собственици 1 |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 8 |
| Работен обем | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Диаметър | 86,0 mm |
| Ход | 86,0 mm |
| Максимална комбинирана мощност | 544 kW / 739 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 441 kW / 599 hp |
| Максимална мощност на електродвигателя | 130 kW / 176 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при обороти | 6 000 r/min |
| Максимален въртящ момент на комбинираната мощност | 950 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 800 Nm |
| Максимален въртящ момент на електрически двигател | 460 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигателя с вътрешно горене при обороти | 2 400 - 4 500 r/min |
| Максимална скорост на двигателя | 6 800 r/min |
| Максимална мощност на литър | 110,0 kW/l / 149,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 295 km/h |
| Максимална скорост на изцяло електрически режим | 135 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 3,7 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 8,1 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 12,2 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч със Sport Chrono Package | 2,3 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 930 mm |
| Обща ширина | 1 983 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 194 mm |
| Височина | 1 664 mm |
| Междуосие | 2 895 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 12,1 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 11,3 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 594 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 595 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 670 kg |
| Допустимо брутно тегло | 3 195 kg |
| Максимално натоварване | 600 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 75 kg |
| Максимална теглителна способност (с спирачки) | 3 000 kg |
| Максимална теглителна способност (без спирачки) | 750 kg |
| Максимално вертикално натоварване на ремаркето | 120 kg |
| Обем на затвореното багажно отделение (V210-2) | 404 l |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 344 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 434 l |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 198 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 243 mm |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 24,2 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 21,4 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 17,6 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 21,6 ° |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с въздушно окачване (стандартно ниво) | 225 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване през вода с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 280 mm |
Пробег
| Електрически пробег в града (WLTP) | 78 km |
| Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP) | 72 km |
| Електрически пробег в града (EAER, WLTP) | 79 km |
Капацитет на батерията и Зареждане
| Енергийно съдържание на акумулатора (брутно) | 25,9 kWh |
| Енергийно съдържание на акумулатора (нетна използваема) | 21,8 kWh |
| Време за зареждане с променлив ток (AC) при 11 kW (от 0 до 100%) | 2,6 h |
Разход/Емисии
| Среднопретеглени емисии на CO₂ в комбиниран цикъл (WLTP) | 40 g/km |
| CO₂ емисии с разрядена батерия комбинирано (WLTP) | 259 g/km |
| Средно електропотребление в комбиниран цикъл (WLTP) | 30,2 kWh/100 km |
| Електрическо потребление при изчерпване на заряда в комбиниран цикъл (WLTP) | 33,8 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрически режим на движение (WLTP) | 34,5 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически градски (WLTP) | 31,3 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване в градски условия (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо движение в предградие (WLTP) | 34,5 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически извън градски условия (WLTP) | 32,9 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване на магистрала (WLTP) | 41,7 kWh/100 km |
| Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP) | 1,8 l/100 km |
| Разход на гориво при комбинирано шофиране (WLTP) | 0,4 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия комбиниран (WLTP) | 11,4 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в градски условия (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в предградие (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия извън градски условия (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия на магистрала (WLTP) | 11,2 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 68 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 90 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 750 r/min |