Porsche Cayenne GTS
- Екстериорен цвят
- Металик Algarve Blue
- Интериорен цвят
- Пробег
- 23 500 km
- Първа регистрация
- 12/2024 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Одобрена гаранция на Porsche
- 12 месеци
- Двигател
- Petrol
- Трансмисия
- Automatic
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене
- 368 kW / 500 hp
- Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package
- 4,4 sec
- Комбиниран разход на гориво (WLTP)
- 12,7 l/100 km
Race-Tex интериор с много кожени елементи в черно, гладка кожа
Race-Tex интериор с:
- централни части на предните и външните задни седалки с щамповане в Diamar
- задна раменна опора на облегалката на предни и външни задни седалки
- венец на волана
- подлакътници врати отпред и отзад
- подлакътник централна конзола
- панели на вратите отпред и отзад
- облицовка на тавана, горни колони и сенници
Допълнителни кожени елементи в интериорен цвят черен, гладка кожа:
- странични опори на предните и задните седалки
- предна и задна опора за глава
- дръжки в централната конзола и панелите на вратите отпред и отзад
- модул за въздушната възглавница на волана
- горна и долна част на таблото, включително капак на жабката
- странични панели на централната конзола
- централна конзола, основни елементи отпред
- лайсни на средно ниво на вратите, горни централни панели на вратите и отделение за съхранение на панели отпред и отзад
Забележка: Бродирано лого на модела на предните опори за глава в черно в комбинация със спортни седалки с настройка в 8 или 18-посоки
Забележка: В комбинация с комфортни седалки с настройка в 14 посоки централните части на седалките и раменните опори на облегалките са завършени с гладка кожа. Обозначението на модела върху опората за глава не е налично.
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Интериор
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Оборудване "base"
Оборудване "S"
GTS - версия
Екстериор
Броня
Алуминиев покрив
Трансмисия / Шаси
90-литров резервоар за гориво
Стандартно окачване
Колела
Летни гуми за 21-инчови колела
Система за следене на налягането в гумите (TPM)
Интериор
Волан с ръчно регулиране в дълбочина и височина
ISOFIX/I-Size точки за монтиране на детски столчета на задните външни места
Скоростен лост с кожена облицовка
Триточкови автоматични предпазни колани с реверсивен обтегач на предпазния колан
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Зареждане и пробег
Капак на резервоара
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Автоматичен заден капак с жестово отваряне
Филтър за частици/полени с филтър с активен въглен
Системи за спешни повиквания eCall и bCall
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Одобрена гаранция на Porsche
12 месеци

Помощ от Porsche
12 месеци
Мобилност и сигурност при поискване. 24 часа в денонощието. 365 дни в годината. Бърза помощ - където и когато имате нужда от нея.
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил, одобрен от Porsche Автомобил със сертифицирано качество, пълна история и оригинални части. |
Пробег 23 500 km |
Първа регистрация 12/2024 г. |
Предишни собственици 1 |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 8 |
| Работен обем | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Диаметър | 86,0 mm |
| Ход | 86,0 mm |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 368 kW / 500 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при обороти | 6 000 r/min |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 660 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигателя с вътрешно горене при диапазон на оборотите | 2 100 - 4 500 r/min |
| Максимална скорост на двигателя | 6 800 r/min |
| Максимална мощност на литър | 92,0 kW/l / 125,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 275 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч | 4,7 sec |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 4,4 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч | 10,6 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 10,3 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч | 17,0 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 16,7 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч | 3,1 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч със Sport Chrono Package | 2,9 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 930 mm |
| Обща ширина | 1 983 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 194 mm |
| Височина | 1 674 mm |
| Междуосие | 2 895 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 12,1 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 11,3 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 248 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 190 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 265 kg |
| Допустимо брутно тегло | 2 890 kg |
| Максимално натоварване | 700 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 100 kg |
| Максимална теглителна способност (с спирачки) | 3 500 kg |
| Максимална теглителна способност (без спирачки) | 750 kg |
| Максимално вертикално натоварване на ремаркето | 140 kg |
| Обем на затвореното багажно отделение (V210-2) | 656 l |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 708 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 772 l |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 189 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 234 mm |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 23,3 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 20,9 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 16,8 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 20,7 ° |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с въздушно окачване (стандартно ниво) | 471 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване през вода с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 525 mm |
Разход/Емисии
| Комбинирани CO₂ емисии (WLTP) | 290 g/km |
| Комбиниран разход на гориво (WLTP) | 12,7 l/100 km |
| Разход на гориво в градски условия (WLTP) | 21,6 l/100 km |
| Разход на гориво в предградие (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Разход на гориво извън града (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Разход на гориво по магистрала (WLTP) | 11,3 l/100 km |