Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé Black Edition
- Екстериорен цвят
- Цвят Dolomite Silver Metallic
- Интериорен цвят
- Пробег
- 2000 km
- Първа регистрация
- 01/2026 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Гаранция за нов автомобил
- 21 месеци оставащ срок
- Двигател
- Plug-in хибрид
- Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP)
- 83 km
- Енергийно съдържание на акумулатора (брутно)
- 25,9 kWh
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална комбинирана мощност
- 346 kW / 470 hp
- Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP)
- 4,0 l/100 km
Кожен салон в черно, гладка кожа
В гладка кожа са следните елементи:
- предни и задни централни части на седалките
- вътрешни странични опори на предни и задни седалки
- предни и задни опори за глава
- подлакътници и дръжки в панелите на предните и задните врати
- подлакътник на централната конзола отпред и сгъваем заден подлакътник
- дръжки в централната конзола
- венец на волана
- модул на въздушната възглавница на волана
- горна и долна част на арматурното табло, включително капак на жабката
- лайсни на средно ниво на вратите, горни централни панели на вратите и облицовки на отделенията за съхранение отпред и отзад
- централни конзоли на страничните панели
Забележка:
Задната част на предните седалки от синтетична кожа, задна част на опорите за глава на комфортните седалки (настройка в 8 и 14 посоки) са боядисани
Описание
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Packages
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Зареждане и пробег
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Гаранция за нов автомобил
21 месеци оставащ срок
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил (автомобил за демонстрации) Автомобилите за демонстрации са превозни средства, използвани за изложби или тестово шофиране. Това може да доведе до вариращ пробег при доставка. Това може да доведе до различен пробег при доставка. |
Пробег 2000 km Вариращ пробег – Превозното средство все още се използва |
Първа регистрация 01/2026 г. |
Предишни собственици 1 (Порше Център София) |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Диаметър | 84,5 mm |
| Ход | 89,0 mm |
| Максимална комбинирана мощност | 346 kW / 470 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 224 kW / 304 hp |
| Максимална мощност на електродвигателя | 130 kW / 176 hp |
| Максимален въртящ момент на комбинираната мощност | 650 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 420 Nm |
| Максимален въртящ момент на електрически двигател | 460 Nm |
| Максимална скорост на двигателя | 6 500 r/min |
| Максимална мощност на литър | 75,0 kW/l / 102,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 254 km/h |
| Максимална скорост на изцяло електрически режим | 135 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 4,9 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 11,3 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 18,2 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч със Sport Chrono Package | 3,1 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 930 mm |
| Обща ширина | 1 983 mm |
| Ширина (с прибрани огледала) | 1 997 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 194 mm |
| Височина със стоманено окачване (PASM DIN) | 1 674 mm |
| Височина с въздушно окачване (стандартно ниво) | 1 656 mm |
| Височина с въздушно окачване (изключително ниско ниво) | 1 631 mm |
| Височина с въздушно окачване (ниско ниво) | 1 646 mm |
| Височина с въздушно окачване (ниво за офроуд) | 1 671 mm |
| Височина с въздушно окачване (изключително ниско ниво) | 1 701 mm |
| Междуосие | 2 895 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 12,1 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 11,3 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 456 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 455 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 530 kg |
| Допустимо брутно тегло | 3 110 kg |
| Максимално натоварване | 655 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 75 kg |
| Максимална теглителна способност (с спирачки) | 3 500 kg |
| Максимална теглителна способност (без спирачки) | 750 kg |
| Максимално вертикално натоварване на ремаркето | 140 kg |
| Обем на затвореното багажно отделение (V210-2) | 404 l |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 344 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 434 l |
| Превис отпред | 1 013 mm |
| Заден надвес | 1 022 mm |
| Макс. просвет с стоманено окачване (PASM DIN) | 204 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 188 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (ниско ниво) | 178 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (ниво за офроуд) | 203 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 233 mm |
| Ъгъл на подход със стоманено окачване (PASM DIN) | 25,7 ° |
| Ъгъл на излизане със стоманено окачване (PASM DIN) | 21,7 ° |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 23,2 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 20,5 ° |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 27,4 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 23,9 ° |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (PASM DIN) | 18,5 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 16,9 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (ниско ниво) | 16,0 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (ниво за офроуд) | 18,2 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 20,8 ° |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с стоманено окачване (PASM DIN) | 250 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с въздушно окачване (стандартно ниво) | 225 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване при въздушно окачване (ниво за офроуд) | 250 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване през вода с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 280 mm |
Пробег
| Електрически пробег в града (WLTP) | 84 km |
| Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP) | 83 km |
| Електрически пробег в града (EAER, WLTP) | 89 km |
Капацитет на батерията и Зареждане
| Енергийно съдържание на акумулатора (брутно) | 25,9 kWh |
| Време за зареждане с променлив ток (AC) при 11 kW (от 0 до 100%) | 2,6 h |
Разход/Емисии
| Среднопретеглени емисии на CO₂ в комбиниран цикъл (WLTP) | 91 g/km |
| CO₂ емисии с разрядена батерия комбинирано (WLTP) | 225 g/km |
| Средно електропотребление в комбиниран цикъл (WLTP) | 19,1 kWh/100 km |
| Електрическо потребление при изчерпване на заряда в комбиниран цикъл (WLTP) | 30,1 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрически режим на движение (WLTP) | 29,5 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически градски (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване в градски условия (WLTP) | 28,3 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо движение в предградие (WLTP) | 26,7 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически извън градски условия (WLTP) | 27,2 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване на магистрала (WLTP) | 34,8 kWh/100 km |
| Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP) | 4,0 l/100 km |
| Разход на гориво при комбинирано шофиране (WLTP) | 0,6 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия комбиниран (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в градски условия (WLTP) | 13,4 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в предградие (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия извън градски условия (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия на магистрала (WLTP) | 10,2 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 68 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 85 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 750 r/min |