Porsche Cayenne
- Екстериорен цвят
- Металик Quarzite Grey
- Интериорен цвят
- Пробег
- 18 500 km
- Първа регистрация
- 08/2025 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Гаранция за нов автомобил
- 15 месеци оставащ срок
- Двигател
- Petrol
- Трансмисия
- Automatic
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене
- 260 kW / 353 hp
- Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package
- 5,7 sec
- Комбиниран разход на гориво (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Двуцветни интериорни тaпицерии и облицовки от кожа в черно и Bordeaux Red, гладка кожа
Кожен интериор в цветова комбинация:
Черно и червено Black и Bordeaux Red:
В кожа с гладко покритие са следните елементи:
- централни части на предните и задните седалки
- вътрешни странични опори на предните и задните седалки
- централни части на предните и задните опори за глава
- подлакътници и дръжки в панелите на предните и задните врати
- подлакътници на предната конзола и сгъваемия заден подлакътник
- дръжки на централната конзола
- венец на волана
- модул на въздушната възглавница на волана
- горна и долна част на таблото, включително капак на жабката
- лайсни на средни ниво на вратите, горни централни панели на вратите и облицовка на отделението за съхранение отпред и отзад
- странични панели на централната конзола
В контрастен цвят са следните елементи:
- долна част на арматурното табло, включително капак на жабката
- централна конзола
- горни центрани панели на вратите отпред и отзад
- централни части на предните и задните седалки
- вътрешни странични опори на предните и задните седалки
- централни части на предните и задните опори за глава
Забележка: задните части на предните седалки са от синтетична кожа, опорите за глава на комфортните седалки (настройка в 8 и 14 посоки) са боядисани
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
90-литров резервоар за гориво
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Оборудване "base"
Оборудване "base"
Екстериор
Облицовки на страничните праговете
Броня
Алуминиев покрив
Трансмисия / Шаси
Стандартно окачване
75-литров резервоар за гориво
Колела
Система за следене на налягането в гумите (TPM)
Интериор
ISOFIX/I-Size точки за монтиране на детски столчета на задните външни места
Скоростен лост с кожена облицовка
Педали и опора за крака в Black
Триточкови автоматични предпазни колани с реверсивен обтегач на предпазния колан
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Зареждане и пробег
Капак на резервоара
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Автоматичен заден капак с жестово отваряне
Филтър за частици/полени с филтър с активен въглен
Системи за спешни повиквания eCall и bCall
Асистент за запазване на лентата (Lane Keep Assist)
Пакет за непушачи
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Гаранция за нов автомобил
15 месеци оставащ срок
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил (заместващ автомобил на клиента) Заместващите автомобили на клиента се предоставят от търговеца по време на продължителни ремонти. Това може да доведе до вариращ пробег при доставка. Това може да доведе до различен пробег при доставка. |
Пробег 18 500 km |
Първа регистрация 08/2025 г. |
Предишни собственици 1 (Порше Център София) |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Диаметър | 84,5 mm |
| Ход | 89,0 mm |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 260 kW / 353 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при диапазон на оборотите | 5 400 - 6 400 r/min |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 500 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигателя с вътрешно горене при диапазон на оборотите | 1 450 - 4 500 r/min |
| Максимална скорост на двигателя | 6 500 r/min |
| Максимална мощност на литър | 87,0 kW/l / 118,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 248 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч | 6,0 sec |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 5,7 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч | 13,9 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 13,6 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч | 24,0 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 23,7 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч | 4,0 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 930 mm |
| Обща ширина | 1 983 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 194 mm |
| Височина | 1 698 mm |
| Междуосие | 2 895 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 12,1 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 11,3 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 122 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 055 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 130 kg |
| Допустимо брутно тегло | 2 835 kg |
| Максимално натоварване | 780 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 100 kg |
| Максимална теглителна способност (с спирачки) | 3 500 kg |
| Максимална теглителна способност (без спирачки) | 750 kg |
| Максимално вертикално натоварване на ремаркето | 140 kg |
| Обем на затвореното багажно отделение (V210-2) | 698 l |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 708 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 772 l |
| Макс. просвет с стоманена окачване | 212 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 193 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 238 mm |
| Ъгъл на подход със стоманено окачване (DIN) | 25,2 ° |
| Ъгъл на излизане със стоманено окачване (DIN) | 22,1 ° |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 23,9 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 21,0 ° |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (DIN) | 18,9 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 17,2 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 21,2 ° |
| Макс. дълбочина на преминаване при наводнение със стоманена окачване (DIN) | 500 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с въздушно окачване (стандартно ниво) | 475 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване през вода с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 530 mm |
Разход/Емисии
| Комбинирани CO₂ емисии (WLTP) | 249 g/km |
| Комбиниран разход на гориво (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Разход на гориво в градски условия (WLTP) | 15,6 l/100 km |
| Разход на гориво в предградие (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Разход на гориво извън града (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Разход на гориво по магистрала (WLTP) | 10,7 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 69 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 81 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 750 r/min |