Porsche 911 GT3 with Touring package (992 I)
- Екстериорен цвят
- Металик Gt Silver
- Интериорен цвят
- Пробег
- 11 300 km
- Първа регистрация
- 08/2024 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Гаранция за нов автомобил
- 4 месеци оставащ срок
- Двигател
- Petrol
- Трансмисия
- PDK (Automatic)
- Задвижване
- Rear-wheel-drive
- Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене
- 375 kW / 510 hp
- Ускорение 0-100 км/ч
- 3,4 sec
- Комбиниран разход на гориво (WLTP)
- 12,9 l/100 km
Интериорни тaпицерии и облицовки с множество елементи от кожа в черно
Additional leather items to the standard interior:
dashboard upper section including instrument cluster cover, centre console knee padding, dashboard lower section including glove compartment cover, door panel upper sections, door centre panels, rear side panels.
All leather items in smooth-finish leather in black. Decorative stitching in Black.
Leather embossing on the dashboard front section and on the side of the door panel upper section.
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Packages
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Екстериор
Алуминиев покрив
Панели на праговете в черно
Решетка на задния капак с вертикални ламели
Изпълнение без GTS емблема на панелите на праговете
Заден дифузьор с ламелно оформление
Горна част на външните огледала в цвета на каросерията, долната част в черен цвят
Трансмисия / Шаси
Задно предаване
Стартерна батерия с ниско тегло LiFePO4
Стандартно окачване
64-литров резервоар за гориво
Колела
Колела със сребристо лаково покритие
Интериор
Устройства за притягане на коланите
Волан с ръчно регулиране в дълбочина и височина
Без задни седалки
Специален GT лост на трансмисията със зона против плъзгане и облицовки в черна кожа
Облицовка на тавана и A, B и C колоните в текстил
Сенници
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Осветление и видимост
Външни огледала с електрическа настройка и отопление, асферично от страната на водача
LED основни предни светлини с интегрирани 4-точкови дневни светлини
Ръчно затъмнявано вътрешно огледало
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Пакет за непушачи
Двузонова автоматична климатична система
Алармена система с обемни датчици в купето
Филтър за частици/полени с филтър с активен въглен
Круиз контрол
Амбиентно осветление
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Гаранция за нов автомобил
4 месеци оставащ срок
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил |
Пробег 11 300 km |
Първа регистрация 08/2024 г. |
Предишни собственици 1 |
Пълна история на обслужването Да, всяка извършена услуга |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Диаметър | 102,0 mm |
| Ход | 81,5 mm |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 375 kW / 510 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при обороти | 8 400 r/min |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 470 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене при обороти | 6 100 r/min |
| Максимална скорост на двигателя | 9 000 r/min |
| Максимална мощност на литър | 93,8 kW/l / 127,6 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 318 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч | 3,4 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч | 7,0 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч | 10,8 sec |
| Гъвкавост 80-120 км/ч на 5-та предавка | 5,9 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч | 1,9 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 573 mm |
| Обща ширина | 1 852 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 027 mm |
| Височина | 1 279 mm |
| Междуосие | 2 457 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 10,4 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 1 435 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 1 435 kg |
| Тегло без товар (EC) | 1 510 kg |
| Допустимо брутно тегло | 1 756 kg |
| Максимално натоварване | 321 kg |
| Капацитет на резервоара за гориво | 64 l |
| Обем на багажното отделение (отпред) | 132 l |
| Макс. просвет с стоманено окачване (DIN) | 100 mm |
| Макс. просвет с стоманена окачване | 100 mm |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (DIN) | 10,6 ° |
Разход/Емисии
| Комбинирани CO₂ емисии (WLTP) | 293 g/km |
| Комбиниран разход на гориво (WLTP) | 12,9 l/100 km |
| Разход на гориво в градски условия (WLTP) | 20,7 l/100 km |
| Разход на гориво в предградие (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Разход на гориво извън града (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Разход на гориво по магистрала (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 72 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 98 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 658 r/min |