Porsche 911 GT3 with Touring Package (992 II)
- Екстериорен цвят
- Цвят Gentian Blue Metallic
- Интериорен цвят
- Гаранция за нов автомобил
- 24 месеци
- Двигател
- Petrol
- Трансмисия
- PDK (Automatic)
- Задвижване
- Rear-wheel-drive
- Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене
- 375 kW / 510 hp
- Ускорение 0-100 км/ч
- 3,4 sec
- Комбиниран разход на гориво (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Интериор с множество кожени елементи в черно
Допълнителни кожени елементи към стандартния интериор:
горна част на арматурното табло, включително козирка на уредите, подплата за коленете на централната конзола, долна част на таблото, включително капак на жабката, горни секции на панелите на вратите, централни панели на вратите, задни странични панели.
Всички кожени детайли са от гладка кожа в черно. Декоративни шевове в черно.
Щамповане на кожата на предната част на таблото и отстрани на горната част на панелите на вратите.
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Комплект за първа помощ
Packages
Екстериор
Без релси на покрива
Броня
Специфичен за GT3 заден капак
Безопасност на пешеходците
Трансмисия / Шаси
Кормилно управление на задния мост със спортна настройка
Задвижване на задния мост
Стандартно окачване
63-литров резервоар за гориво
Колела
Система за следене на налягането в гумите (TPM) с режим на състезателна писта
Интериор
Волан с ръчно регулиране в дълбочина и височина
Триточкови автоматични предпазни колани
Педали и опора за крака от неръждаема стомана
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Алармена система с обемни датчици в купето
Подготовка за система Alcohol Interlock
Система Keyless Go
Системи за спешни повиквания eCall и bCall
Предупредителен триъгълник
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Гаранция за нов автомобил
24 месеци
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Диаметър | 102,0 mm |
| Ход | 81,5 mm |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 375 kW / 510 hp |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 450 Nm |
| Максимална скорост на двигателя | 9 000 r/min |
| Максимална мощност на литър | 93,0 kW/l / 127,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 311 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч | 3,4 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч | 7,0 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч | 10,8 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч | 1,9 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 570 mm |
| Ширина (с прибрани огледала) | 1 834 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 033 mm |
| Височина със стоманено окачване (PASM DIN) | 1 279 mm |
| Междуосие | 2 457 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 10,4 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 1 486 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 1 477 kg |
| Тегло без товар (EC) | 1 552 kg |
| Допустимо брутно тегло | 1 860 kg |
| Максимално натоварване | 383 kg |
| Обем на багажното отделение (отпред) | 135 l |
| Обем на отвореното багажно отделение със сгънати задни седалки (V211-1) | 373 l |
| Превис отпред | 1 037 mm |
| Заден надвес | 1 076 mm |
| Макс. просвет с стоманено окачване (PASM DIN) | 100 mm |
| Ъгъл на подход със стоманено окачване (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Ъгъл на излизане със стоманено окачване (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (PASM DIN) | 10,6 ° |
Разход/Емисии
| Комбинирани CO₂ емисии (WLTP) | 312 g/km |
| Комбиниран разход на гориво (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Разход на гориво в градски условия (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Разход на гориво в предградие (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Разход на гориво извън града (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Разход на гориво по магистрала (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 74 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 96 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 658 r/min |