Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
- Екстериорен цвят
- Цвят Slate Grey Neo
- Интериорен цвят
- Пробег
- 3000 km
- Първа регистрация
- 01/2026 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Одобрена гаранция на Porsche
- 12 месеци
- Двигател
- T-Hybrid
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална комбинирана мощност
- 398 kW / 541 hp
- Разход на гориво в смесен цикъл (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Двуцветен салон club leather кожа, Basalt Black/Classic Cognac (полуанилин)
Облицовани с гладка кожа в цвета на арматурното табло (черно) са следните елементи:
- Горна част на таблото, включително козирката на арматурното табло
- венец на волана
- модул на въздушната възглавница във волана
- горни панели на вратите
- горни странични панели отзад
Облицовано с полуанилинова кожа в цвета на тапицерията (Classic Cognac):
- Централни части на седалките и панели на вратите
- задна страна на облегалките на предните седалки
- долна част на арматурното табло, включително капака на жабката
- дръжки на вратите
- подлакътници на панелите на вратите
- капак на отделението за съхранение на централната конзола
- странични панели отзад
- странични опори отпред
- опори за глава на предните седалки
- странични опори на задните седалки
- централен тунел отзад
Допълнителен кръстосан шев в горната част на арматурното табло и панелите на вратите подчертава вниманието към детайла.
Във връзка със спортни седалки Plus и адаптивни спортни седалки Plus, облицовката на задната част е боядисана в Darksilver.
Описание
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Стандартна версия
Екстериор
Безопасност на пешеходците
Алуминиев покрив
Без релси на покрива
Трансмисия / Шаси
Задвижване на четирите колела с многодисков съединител с управление по алгоритъм Porsche Traction Management (PTM)
63-литров резервоар за гориво
Стандартно окачване
Колела
Система за следене на налягането в гумите (TPM)
Интериор
Циферблат на компас/хронометър Sport Chrono в черно
Сенници за водача и пътника отпред
Аудио / Комуникация
Гласово управление
Осветление и видимост
Предно термично изолирано стъкло
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Алармена система с обемни датчици в купето
Подготовка за система Alcohol Interlock
Системи за спешни повиквания eCall и bCall
Система Keyless Drive
Предупредителен триъгълник
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Одобрена гаранция на Porsche
12 месеци

Помощ от Porsche
12 месеци
Мобилност и сигурност при поискване. 24 часа в денонощието. 365 дни в годината. Бърза помощ - където и когато имате нужда от нея.
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил, одобрен от Porsche (автомобил за демонстрации) Автомобил със сертифицирано качество, пълна история и оригинални части. Автомобилите за демонстрации са превозни средства, използвани за изложби или тестово шофиране. Това може да доведе до вариращ пробег при доставка. Това може да доведе до различен пробег при доставка. |
Пробег 3000 km Вариращ пробег – Превозното средство все още се използва |
Първа регистрация 01/2026 г. |
Предишни собственици 1 (Порше Център София) |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Диаметър | 97,0 mm |
| Ход | 81,0 mm |
| Максимална комбинирана мощност | 398 kW / 541 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 357 kW / 485 hp |
| Максимална мощност на електродвигателя | 41 kW / 56 hp |
| Максимална комбинирана мощност на въртящия момент | 610 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 570 Nm |
| Максимална скорост на двигателя | 7 500 r/min |
| Максимална мощност на литър | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 312 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 3,0 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 6,9 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 10,7 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч със Sport Chrono Package | 2,0 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 553 mm |
| Обща ширина | 1 852 mm |
| Ширина (с прибрани огледала) | 1 834 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 033 mm |
| Височина със стоманено окачване (PASM-10 DIN) | 1 306 mm |
| Височина със стоманена окачване (PASM-20 DIN) | 1 294 mm |
| Междуосие | 2 450 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 10,9 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 1 649 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 1 645 kg |
| Тегло без товар (EC) | 1 720 kg |
| Допустимо брутно тегло | 2 065 kg |
| Максимално натоварване | 420 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 75 kg |
| Обем на багажното отделение (отпред) | 135 l |
| Обем на отвореното багажно отделение със сгънати задни седалки (V211-1) | 261 l |
| Превис отпред | 1 016 mm |
| Заден надвес | 1 087 mm |
| Макс. просвет с стоманено окачване (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Макс. просвет с стоманено окачване (PASM-20 DIN) | 111 mm |
| Ъгъл на подход със стоманена окачване (PASM-10 DIN) | 9,4 ° |
| Ъгъл на излизане със стоманена окачване (PASM-10 DIN) | 14,4 ° |
| Ъгъл на подход със стоманена окачване (PASM-20 DIN) | 8,5 ° |
| Ъгъл на отклонение със стоманена окачване (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (PASM-10 DIN) | 13,1 ° |
| Ъгъл на преодоляване със стоманено окачване (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Разход/Емисии
| CO₂ емисии комбинирани (WLTP) | 238 g/km |
| Разход на гориво в смесен цикъл (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Разход на гориво в градски условия (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Разход на гориво в предградие (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Разход на гориво извън града (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Разход на гориво на магистрала (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 71 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 98 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 325 r/min |