Porsche Panamera 4S E-Hybrid
- Екстериорен цвят
- Цвят Crayon
- Интериорен цвят
- Пробег
- 3000 km
- Първа регистрация
- 01/2026 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Одобрена гаранция на Porsche
- 12 месеци
- Двигател
- Plug-in хибрид
- Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP)
- 86 km
- Енергийно съдържание на акумулатора (брутно)
- 25,9 kWh
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Максимална комбинирана мощност
- 400 kW / 544 hp
- Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP)
- 1,2 l/100 km
Интериорни тaпицерии и облицовки от кожа в черно, гладка кожа
С тапицерия в гладка кожа:
- Централни части на предни и задни седалки
- Странични опори на предни и задни седалки
- Предна част на опорите за глава отпред и отзад
- Горна и долна част на арматурното табло, включително капака на жабката
- Тапицерии на предните и задните врати, включително панели на вратите и подлакътници
- Централна конзола, включително подлакътници отпред и отзад
- Венец на волана
- Модул на въздушната възглавница на волана
Описание
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Зареждане и пробег
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Одобрена гаранция на Porsche
12 месеци

Помощ от Porsche
12 месеци
Мобилност и сигурност при поискване. 24 часа в денонощието. 365 дни в годината. Бърза помощ - където и когато имате нужда от нея.
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил, одобрен от Porsche (автомобил за демонстрации) Автомобил със сертифицирано качество, пълна история и оригинални части. Автомобилите за демонстрации са превозни средства, използвани за изложби или тестово шофиране. Това може да доведе до вариращ пробег при доставка. Това може да доведе до различен пробег при доставка. |
Пробег 3000 km Вариращ пробег – Превозното средство все още се използва |
Първа регистрация 01/2026 г. |
Предишни собственици 1 (Порше Център София) |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Брой цилиндри | 6 |
| Работен обем | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Диаметър | 84,5 mm |
| Ход | 86,0 mm |
| Максимална комбинирана мощност | 400 kW / 544 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене | 260 kW / 353 hp |
| Максимална мощност на електродвигателя | 140 kW / 190 hp |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при обороти | 6 000 r/min |
| Максимална мощност на двигателя с вътрешно горене при обороти | 5 400 - 6 700 r/min |
| Максимален въртящ момент на комбинираната мощност | 750 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигател с вътрешно горене | 500 Nm |
| Максимален въртящ момент на електрически двигател | 450 Nm |
| Максимален въртящ момент на двигателя с вътрешно горене при обороти | 1 900 - 4 800 r/min |
| Максимална скорост на двигателя | 6 800 r/min |
| Максимална мощност на литър | 86,0 kW/l / 117,0 hp/l |
Мощност
| Максимална скорост | 290 km/h |
| Максимална скорост на изцяло електрически режим | 140 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч със Sport Chrono Package | 3,7 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч със Sport Chrono Package | 8,6 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч със Sport Chrono Package | 13,7 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч със Sport Chrono Package | 2,4 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 5 052 mm |
| Обща ширина | 1 937 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 165 mm |
| Височина | 1 423 mm |
| Междуосие | 2 950 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 11,9 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 11,2 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 299 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 255 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 330 kg |
| Допустимо брутно тегло | 2 840 kg |
| Максимално натоварване | 585 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 75 kg |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 264 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 430 l |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 134 mm |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 12,8 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 16,4 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 11,0 ° |
Пробег
| Електрически пробег в града (WLTP) | 87 km |
| Електрически пробег комбиниран (EAER, WLTP) | 86 km |
| Електрически пробег в града (EAER, WLTP) | 89 km |
Капацитет на батерията и Зареждане
| Енергийно съдържание на акумулатора (брутно) | 25,9 kWh |
| Енергийно съдържание на акумулатора (нетна използваема) | 21,8 kWh |
| Време за зареждане с променлив ток (AC) при 11 kW (от 0 до 100%) | 2,6 h |
Разход/Емисии
| Среднопретеглени емисии на CO₂ в комбиниран цикъл (WLTP) | 27 g/km |
| CO₂ емисии с разрядена батерия комбинирано (WLTP) | 219 g/km |
| Средно електропотребление в комбиниран цикъл (WLTP) | 27,2 kWh/100 km |
| Електрическо потребление при изчерпване на заряда в комбиниран цикъл (WLTP) | 29,5 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрически режим на движение (WLTP) | 27,7 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически градски (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване в градски условия (WLTP) | 28,7 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо движение в предградие (WLTP) | 25,7 kWh/100 km |
| Електрическа консумация изцяло електрически извън градски условия (WLTP) | 24,9 kWh/100 km |
| Електрическа консумация при изцяло електрическо задвижване на магистрала (WLTP) | 32,7 kWh/100 km |
| Средна консумация на гориво в смесен цикъл (WLTP) | 1,2 l/100 km |
| Разход на гориво при комбинирано шофиране (WLTP) | 0,4 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия комбиниран (WLTP) | 9,6 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в градски условия (WLTP) | 15,0 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия в предградие (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия извън градски условия (WLTP) | 8,2 l/100 km |
| Разход на гориво с разрядена батерия на магистрала (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 67 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство | 80 dB |
| Ниво на шума на неподвижно превозно средство (об./мин.) | 3 750 r/min |