Porsche Taycan Sport Turismo Black Edition
- Exterieurkleur
- Jet Black Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 623 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 105,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 min
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 320 kW / 435 PK
Lederen interieur Zwart, glad leder
Met glad leder in uitrustingskleur Zwart:
- Zitgedeelten voor en achter
- Zitsteunen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Bovenste, voorste en onderste delen van het dashboard
- Hoofdopbergvakdeksel van de middenconsole
- Zijkant van de middenconsole
- Stuurwielrand
- Stuurwiel airbagmodule
- Armsteunen in de voor- en achterdeuren
- Deurlijsten voor en achter
- Deurbekleding voor en achter
- Decoratieve delen in de deuren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
E-Prestatie
Bereik
623kmOplaadtijd
18,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0uThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Verwijdering van carbononderdelen in het exterieur en afwerking in zwart (hoogglans)
Dak in aluminium
Transmissie/chassis
Tweesnellingsbak op de achteras
Achterwielaandrijving
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Velgen in standaardkleur
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
Ohne kompas instrumentenpaneel/Sport Chrono stopwatch instrumentenpaneel
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Brandblusser
Audio/comm
E-Mobility
On-Board AC lader met laadvermogen tot 11 kW
Zonder PHEV-oplaadkabel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Geheugenpakket voor bestuurder en passagier vooraan
Deuren zonder soft-close
Waarschuwings- en remassistent
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 320 kW / 435 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 320 kW / 435 PK |
| 30 minuten vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 420 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 10,4 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 16,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,7 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.950 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.390 mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.390 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.368 mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.380 mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.410 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,7 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 2.195 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.270 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.770 kg |
| Maximale belasting | 575 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 81 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.212 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 446 l |
| Overhang voor | 997 mm |
| Overhang achter | 1.066 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 117 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 147 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,1 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 12,2 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 623 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 789 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 105,0 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 97,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 320,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 6,0 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 18,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 14,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 15,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 20,6 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |

