Porsche Taycan
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 20 maanden resterende looptijd
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 649 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 105,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 min
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 320 kW / 435 PK
Gedeeltelijk lederen interieur in het Zwart.
In het Zwart:
- Stoelbekleding voor en achter
- Binnenste zijkanten van de stoelen voor en achter
- Stuurwielrand in glad leer
- Armsteunen in de voor- en achterdeuren
E-Prestatie
Bereik
649kmOplaadtijd
18,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0uThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Volledig gekleurd Porsche-logo op de motorkap
Standaard versie
Exterieur
Berline
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Porsche Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Velgen in standaardkleur
Interieur
Veiligheidsgordels Zwart
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Verwijdering van 'Turbo S' logo op de hoofdsteunen
Audio/comm
Smartphone-integratie
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
20 maanden resterende looptijd
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Nieuw voertuig (Former Service Loaner) Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. |
Kilometerstand 10 km |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 320 kW / 435 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 320 kW / 435 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 420 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 10,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 15,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,7 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.379 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,7 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.178 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.170 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.245 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.795 kg |
| Maximale belasting | 625 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,1 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,6 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 649 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 801 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 134 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 315 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 105,0 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 97,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 320,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 6,0 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 18,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 17,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 14,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |

