Porsche Taycan (MY24)
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 19.987 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 501 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 93,4 kWh
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 350 kW / 476 PK
Standaardinterieur Zwart
Met reliëfleer in uitrustingskleur zwart:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste rugleuningen voor en achter
- stuurwielrand in glad leder
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts in zwart
Lower Valance in Zwart
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Sierlijsten voor zijruiten in satijnzwart
Oplaaddeksel aan bestuurders- en passagierszijde
Achterdiffusor in Louvered Design in zwart
Verwijdering panoramisch dak
Modelaanduiding op achterklep in zilver
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Stalen vering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Electric Sound
Stuurbekrachtiging
Wielen
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Dakhemelbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Deurdrempels in Zwart
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. voorbereiding mobiele telefoon en audio interfaces
Smartphone-compartiment inclusief inductief opladen (Qi-standaard)
E-Mobility
Wandhouder Basis
Verlichting en visi
LED-koplampen
'PORSCHE'-logo in glaslook geïntegreerd in Light Strip
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
ParkAssist (voor en achter) met visuele en akoestische waarschuwing
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 19.987 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 280 kW / 380 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 350 kW / 476 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 357 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 5,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 11,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 17,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 3,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.395 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.151 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.130 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.205 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.795 kg |
| Maximale belasting | 644 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
Actieradius
| Actieradius lange afstand | 410 km |
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 501 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 555 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 93,4 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 83,7 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW (5 tot maximaal 80%) | 93,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 22,50 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 20,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 18,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 20,8 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |