Porsche Taycan (MY24)
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.999 km
- Eerste inschrijving
- ER 07/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 8 maanden resterende looptijd
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 407 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 79,2 kWh
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 300 kW / 408 PK
Vollederen interieur Zwart
Met glad afgewerkt leder in de uitrustingskleur zwart:
- alle lederen items in het gedeeltelijk lederen interieur
- rugleuningen voor en achter
- hoofdsteunen voor en achter
- bovenste en onderste delen van het dashboard
- deksel hoofdopbergvak middenconsole
- zijpaneel middenconsole
- stuurwiel airbag module
- armsteunen in de voor- en achterportieren
- deurstijlen voor en achter
- deurpanelen voor en achter
- decoratieve zones in de portieren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts in zwart
Lower Valance in Zwart
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Sierlijsten voor zijruiten in satijnzwart
Oplaaddeksel aan bestuurders- en passagierszijde
Modelaanduiding op achterklep in zilver
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor in Louvered Design in zwart
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Stalen vering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Electric Sound
Stuurbekrachtiging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Dakhemelbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Deurdrempels in Zwart
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. voorbereiding mobiele telefoon en audio interfaces
Smartphone-compartiment inclusief inductief opladen (Qi-standaard)
E-Mobility
Wandhouder Basis
Verlichting en visi
LED-koplampen
'PORSCHE'-logo in glaslook geïntegreerd in Light Strip
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
ParkAssist (voor en achter) met visuele en akoestische waarschuwing
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
8 maanden resterende looptijd
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie (vervangende auto) Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 14.999 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 07/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Brussels) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 240 kW / 326 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 300 kW / 408 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 345 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 5,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 11,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 17,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 3,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.395 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.071 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.050 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.125 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.795 kg |
| Maximale belasting | 745 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
Actieradius
| Actieradius lange afstand | 360 km |
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 407 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 489 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 79,2 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 71,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 225,0 kW |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW (5 tot maximaal 80%) | 93,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 22,50 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 21,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 21,6 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |