Porsche Taycan 4S
- Exterieurkleur
- Oak Green Metallic Neo
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 528 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 89,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 min
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 400 kW / 544 PK
Vollederen interieur Club Olea, Truffle Brown
Olea Club-leer is een speciaal soort leer, dat plantaardig gelooid is met een extract van olijfbladeren.
Dankzij een bijzondere oppervlakteafwerking krijgt het leer ook zijn unieke clubleer-uitstraling.
Met Olea Club-leer in de uitrustingskleur Truffle Brown:
- Alle lederen elementen in het gedeeltelijk lederen interieur
- Buitenste zijwangen van de voor- en achterstoelen
- Hoofdsteunen voor en achter
- Bovenste, voorste en onderste delen van het dashboard
- Deksel van het hoofdopbergvak in de middenconsole
- Zijpaneel van de middenconsole
- Deurgreeplijsten voor en achter
- Deurbekleding voor en achter
- Decoratieve delen in de deuren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
De uitrusting omvat ook de volgende elementen:
- Airbagmodule van het stuurwiel in glad afgewerkt leer
- Neodyme-accentpakket (niet van toepassing als een ander accentpakket is gekozen)
E-Prestatie
Bereik
528kmOplaadtijd
18,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
9,0uThuisStandaard batterij met 8 jaar garantie
De prestatiebatterij biedt een grote actieradius dankzij de hoge capaciteit. Het geoptimaliseerde batterijbeheersysteem beschermt de componenten en verlengt hun levensduur.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Volledig gekleurde Porsche-badge op de motorkap
Standaard versie
Exterieur
Berline
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Porsche Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Velgen in standaardkleur
Interieur
Veiligheidsgordels Zwart
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Verwijdering van 'Turbo S' logo op de hoofdsteunen
Audio/comm
Smartphone-integratie
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 340 kW / 462 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 400 kW / 544 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 695 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 3,7 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 8,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 12,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.379 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,7 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.178 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.170 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.245 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.880 kg |
| Maximale belasting | 710 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,1 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,6 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 528 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 593 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 103 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 257 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 89,0 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 82,3 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 9,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,0 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 18,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 16,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 16,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 22,2 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |

