Porsche Taycan 4S Black Edition
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Slate Grey Neo
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 611 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 105,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 min
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 440 kW / 598 PK
Lederen interieur Zwart, glad leder
Met glad leder in uitrustingskleur Zwart:
- Zitgedeelten voor en achter
- Zitsteunen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Bovenste, voorste en onderste delen van het dashboard
- Hoofdopbergvakdeksel van de middenconsole
- Zijkant van de middenconsole
- Stuurwielrand
- Stuurwiel airbagmodule
- Armsteunen in de voor- en achterdeuren
- Deurlijsten voor en achter
- Deurbekleding voor en achter
- Decoratieve delen in de deuren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
E-Prestatie
Bereik
611kmOplaadtijd
18,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0uThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Verwijdering van carbononderdelen in het exterieur en afwerking in zwart (hoogglans)
Berline
Dak in aluminium
Transmissie/chassis
Transmissie met enkele versnelling op de vooras en transmissie met 2 versnellingen op de achteras
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Velgen in standaardkleur
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Brandblusser
Ohne kompas instrumentenpaneel/Sport Chrono stopwatch instrumentenpaneel
Audio/comm
E-Mobility
On-Board AC lader met laadvermogen tot 11 kW
Zonder PHEV-oplaadkabel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Geheugenpakket voor bestuurder en passagier vooraan
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Deuren zonder soft-close
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 380 kW / 517 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 440 kW / 598 PK |
| 30 minuten vermogen | 163 kW / 222 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 710 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 3,7 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 7,8 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 12,0 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.950 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.379 mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.379 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.357 mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.369 mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.399 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.257 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.250 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.325 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.880 kg |
| Maximale belasting | 630 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 81 l |
| Overhang voor | 997 mm |
| Overhang achter | 1.066 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 117 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 147 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,1 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 12,2 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 611 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 680 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 105,0 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 97,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 320,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 6,0 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 18,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 16,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 22,3 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |

