Porsche Panamera 4 PHEV Sport Turismo
- Exterieurkleur
- Nachtblauw Metallic
- Interieurkleur
- Club vollederen interieur Cohiba Brown
- Kilometerstand
- 47.013 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 54 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 17,9 kWh
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 340 kW / 462 PK
- Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP)
- 2,2 l/100 km
Club vollederen interieur Cohiba Brown
Club vollederen interieur Cohiba Brown. Alle de volgende elementen zijn in Club leder in Cohiba Brown:
Stoelen voor- en achteraan
Bovenste en vooraan delen van het dashboard
Onderste deel van het dashboard incl. handschoenenkastje
Centrale console
Stuurwielrand incl Airbag Module
Deurpannelen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Uitrustingspakket
8-versnelling Porsche transmissie met dubbele koppeling (PDK)
Porsche Traction Management (PTM)
Vermogenselektronica, lithium-ion batterij met 17,9 kWh energie-inhoud en elektrisch aangedreven hulpeenheden (airconditioningcompressor en elektrische rembooster)
Functie automatisch stoppen starten en zeilen
Binnenkleuren
Adaptieve luchtvering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Aluminium dubbele wishbone vooras
Aluminium Multi-Link achteras
Porsche Stability Management (PSM) met antiblokkeerremsysteem (ABS) en verlengde remfuncties,
Geïntegreerde Porsche 4D Chassis Control
Sierstiksel en stoelcentra
6-zuiger aluminium monobloc vaste remklauw remmen voorzijde
4-zuiger aluminium monobloc vaste remklauw remmen achter
Composiet remschijven voor 390 mm, integrale remschijven achter 365 mm diameter, inwendig geventileerd en gegroefd,
Remklauwen in Acid Green
Elektrisch bediende parkeerrem
Buitenuitrusting
Volledig gegalvaniseerd staal-aluminium-hybride lichtgewicht carrosserie,
Motorkap, achterklep, deuren, zijdelen, dak en voorvleugels in aluminium
Porsche Active Aerodynamics (PAA) met adaptieve dakspoiler (2-way) in zwart (hoogglans)
Raamomlijsting in Zwart
Luchtuitlaatsafwerkingen geschilderd in zwart (hoogglans)
Instaptrede in geborsteld aluminium met modelaanduiding aan de voorzijde
"PORSCHE" belettering in zilver (hoogglans)
Modelaanduiding op achterklep in zilveren kleur (hoogglans) met surround in Acid Green
e-hybrid' logo op beide voordeuren in zilverkleur (hoogglans) met surround in Acid Green
Continu verstelbare deurrem
Aandrijflijn / Chassis
2.9 liter twin-turbo V6 motor - maximaal vermogen van 243 kW (330 PS) - maximumkoppel 450 Nm Elektrische machine - maximaal vermogen 100 kW (136 PK) - maximumkoppel 400 Nm Gecombineerd systeem - maximaal vermogen 340 kW (462 PS) - maximumkoppel 700 Nm
80 liter brandstoftank
Watergekoeld met thermisch beheer
Charge-air cooling
Directe brandstofinjectie (DFI) met centrale injectorpositie
VarioCam Plus
Benzinepartikelfilter (GPF), Euro 6d-ISC-FCM emissienorm
Actieve luchtinlaatkleppen
Velgen & banden
19-inch Panamera Wielen Lichtmetalen velgen uit één stuk in een 5-dubbelspaaks ontwerp Vooras: 9.0 J x 19 ET 64 met band 265/45 ZR 19 Achteras: 10,5 J x 19 ET 62 met band 295/40 ZR 19
Bandenspanningscontrolesysteem (TPM)
Wieltoebehoren
Sport Chrono Pakket
2 enkele uitlaatpijpen links en rechts buiten, roestvrij staal geborsteld
Verlichting & visie
LED-koplampen
Driedimensionale LED-achterlichten met geïntegreerde vierpuntsremlichten en lichtstrip
4-punts dagrijverlichting in LED-technologie
Voorlichtunits met positieverlichting en richtingaanwijzers met LED-lichtgeleider technologie
Automatische koplampactivering incl. 'Welcome Home' verlichting
Ruitenwissersysteem incl. regensensor en wassproeiers
Buitenspiegels
Achterruitenwisser met intervalcircuit en ruitensproeier
Rijhulpsystemen en Comfort
ParkAssistant voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Cruise Control
Lane Keeping Assist inclusief verkeersbord herkenning
Binnenuitrusting
Parking pre-climatisatie
2-zone automatische klimaatregeling met aparte temperatuurinstellingen voor bestuurder en voorpassagier, automatische luchtrecirculatiemodus incl. luchtkwaliteitssensor
Deeltjes/pollenfilter met actief koolstoffilter
Getint thermisch geïsoleerd glas rondom met grijze top-tint op voorruit
Interieur in zwart
4+1 zitplaatsen
Comfortstoelen vooraan (8-weg, elektrisch)
Interieur in leder
4 deuren met geïntegreerde zijde-impactbeveiliging
Porsche Side Impact Protection System (POSIP) bestaande uit zijdelinkse impact beschermingselementen in de deuren en thoraxairbag geïntegreerd in de zijsteun van elke zetel vooraan
Full-size airbags voor bestuurder en voorpassagier
Knie-airbags voor bestuurder en passagier vooraan
Zijairbags vooraan
Gordijnairbags langs volledig dakframe en zijbeglazing van de A-stijl tot de C-stijl
ISOFIX bevestigingssysteem voor kinderzitjes op buitenachterstoelen
Actieve motorkap
Alarmsysteem met radargebaseerde interieurbewaking
Interieur in Race-Tex
Instrumentencluster met twee beeldschermen met hoge resolutie
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, vermogensmeter en naalden in Acid-Green,
Interieur in hout
Flexibele bagageruimte rolklep
Automatische achterklep
Opbergvakken in interieur (afhankelijk van model en gepersonaliseerde specificatie): - dashboardkastje - opbergvakken in zowel voor- als achterportieren - opbergvak in middenconsole - klein opbergvak van de middenconsole - opbergvak van de middenconsole aan de achterzijde - armsteunopbergvak aan de achterzijde
Twee geïntegreerde bekerhouders voor en achter
Interieur in aluminium
Achteruitkijkspiegels buiten met 'Courtesy Lighting'
Automatisch dimmende achteruitkijkspiegel
Interieur lichtconcept
Keyless drive
Stuurwiel handmatig in hoogte- en lengterichting verstelbaar
Armleuning middenconsole voorzijde met geïntegreerd opbergvak
Vloermatten
Sportstuur
Audio & Communicatie
Porsche Communication Management (PCM) incl. online navigatie
Connect Plus
Digitale radio
Hifi-luidsprekersysteem met 10 luidsprekers en 150 watt systeemvermogen
Twee USB-oplaadpoorten (USB-C) in het achterste compartiment
12V-aansluiting in opbergvak middenconsole vooraan
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
E-Performance
Laadpoort
On-Board AC charger met 3.6 kW
Mobile Charge inclusief transportcase en eenvoudige wandbevestiging. Kabelverbinding tussen controle-eenheid en voertuig: 4,5 m
Stroomkabel voor huishoudelijk stopcontact
Voedingskabel voor industrieel stopcontact rood
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 47.013 km |
Eerste registratie 01/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 340 kW / 462 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 243 kW / 330 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 100 kW / 136 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 700 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Max. koppel electromotor | 400 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 83,9 kW/l / 114,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 280 km/u |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,6 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 17,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.049 mm |
| Totale breedte | 1.937 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 mm |
| Hoogte | 1.428 mm |
| Wielbasis | 2.950 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.271 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.225 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.300 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.810 kg |
| Maximale belasting | 585 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.287 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 418 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 133 mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 47 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 54 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 54 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 17,9 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 14,3 kWh |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gewogen gecombineerd (WLTP) | 50 g/km |
| CO₂-emissies met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 218 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 23,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 32,4 kWh/100 km |
| Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP) | 2,2 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 9,6 l/100 km |