Porsche Panamera 4 (MY24)
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 25.643 km
- Eerste inschrijving
- ER 06/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 260 kW / 353 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,8 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Afgewerkt in effen leer:
- Midden van de voor- en achterstoelen
- Zijsteunen van de voor- en achterstoelen
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard inclusief het handschoenenkastdeksel
- Voor- en achterdeurafwerking inclusief deurpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuurwiel airbag module
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie (vervangende auto) Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 25.643 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 06/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Liège) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 260 kW / 353 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.400 - 6.700 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 500 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.900 - 4.800 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 89,0 kW/l / 121,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 270 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5,0 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 12,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 20,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 20,0 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.052 mm |
| Totale breedte | 1.937 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 mm |
| Hoogte | 1.423 mm |
| Wielbasis | 2.950 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.984 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.920 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.995 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.540 kg |
| Maximale belasting | 620 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.328 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 494 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 132 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,9 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 236 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 16,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 76 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 2.850 t/min |