Porsche Macan (MY24)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 39.700 km
- Eerste inschrijving
- ER 10/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 195 kW / 265 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 6,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,0 l/100 km
Lederpakket interieur, stoelen gedeeltelijk in leder Zwart
Lederen afwerking op de bovenzijde van het dashboard, het deksel van het opbergvak van de middenconsole, de middens van de stoelen, de binnenste rugleuningen van de stoelen, de voorzijde van de hoofdsteunen van de stoelen, de armsteunen van de deurpanelen en de deurtrekkers voor en achter.
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts
Voorbumperpaneel geschilderd in exterieur kleur
Sideblades in Lava zwart met structuur
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Automatische kofferklep
Zijruitlijsten zwart (satin)
Transmissie/chassis
Analoge klok op dashboard
Uitlaatsysteem met twee enkele uitlaatpijpen buiten links en rechts met mat zilverkleurige afwerking
Stalen veerophanging
Brandstoftank van 65 liter
Wielen
Standaardbanden voor 19-inch lichtmetalen velgen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX-bevestigingssysteem, achter
Versnellingspook in leder
Interieurpakket Diamar Silvershade
Deurdrempels in Zwart
Zonnekleppen
Sportstuurwiel
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. voorbereiding mobiele telefoon en audio interfaces
Spraakbediening
USB-C poorten
Verlichting en visi
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Alarmsysteem met interieurbewaking
Cruisecontrol inclusief snelheidsbegrenzer
Lane departure warning
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie (vervangende auto) Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 39.700 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 10/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Brussels) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cm³ / 2,0 l |
| Boring | 82,5 mm |
| Slag | 92,8 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 195 kW / 265 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 400 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 97,8 kW/l / 133,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 232 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 6,4 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 16,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 4,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 mm |
| Totale breedte | 1.922 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 mm |
| Hoogte | 1.621 mm |
| Wielbasis | 2.807 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.845 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.920 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.510 kg |
| Maximale belasting | 665 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.000 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 202 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 202 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 187 mm |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 16,7 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 227 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 13,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 76 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 t/min |