Porsche Macan GTS
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.999 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 23 maanden resterende looptijd
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 544 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 100,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 21,00 min
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 420 kW / 571 PK
GTS interieurpakket Carmine Red
Het exclusief voor de Macan GTS verkrijgbare Race-Tex interieur met uitgebreide lederen items Black wordt met deze optie aangevuld met het GTS-interieurpakket Carmine Red, inclusief carbon sierdelen en kleuraccenten:
Carbon afwerking:
- Verwarmd multifunctioneel GT Sportstuurwiel in Race-Tex met inleg in carbon met GTS-badge op de spaak op 6 uur in Karmijnrood en contrasterend stiksel in Karmijnrood
- Interieurpakket carbon
Bekleed met Race-Tex:
- Middenpanelen voor en buitenste achterbank met Diamar-opdruk
- Stuurwielrand
- Armsteun middenconsole
- Armsteun deur en handgreep voor- en achterportier
- Middendeel dashboard
Bekleed met glad leder:
- Binnenkant rugleuningen voor en achter
- Middenpanelen hoofdsteun en zijkanten voor en achter
- Stuurwiel airbag module
- Bovenste en onderste deel dashboard
- Grote delen van het deurpaneel
- Bovenste zijpanelen middenconsole
Contrasterende siernaden in Karmijnrood op de volgende onderdelen:
- Stoelen
- Bovenste deel dashboard
- Armsteunen deurpaneel voor en achter
- Armsteun middenconsole
- Stuur
Veiligheidsgordels voor en buiten achter in Karmijnrood
Opmerking: Alleen leverbaar in combinatie met standaard gemonteerde adaptieve sportstoelen (18-voudig, elektrisch)
Beschrijving
E-Prestatie
Bereik
544kmOplaadtijd
21,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
10,0uThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Naarmate de batterij in het voertuig ouder wordt, neemt de bruikbare energie-inhoud af. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. De vermelde technische gegevens hebben betrekking op de eigenschappen van het hier aangeboden voertuig in nieuwe staat en kunnen bij gebruik mogelijk niet meer worden bereikt.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenreparatiekit en elektrische luchtcompressor
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
GTS-uitvoering
Standaarduitrusting
Exterieur
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Decoratief zijlogo
Carrosserievorm: SUV
Voetgangersveiligheid
Trekhaakvoorbereiding
Transmissie/chassis
Porsche E-Performance aandrijflijn met een synchrone motor met permanente magneet op de voor- en achteras
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Verwijdering van 'Turbo S' logo op de hoofdsteunen
Elektrische verstelling stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
E-Mobility
On-Board AC lader met laadvermogen tot 11 kW
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Zijairbags en centrale airbag vooraan
Waarschuwings- en remassistent
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
23 maanden resterende looptijd
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie (demo-auto) Demo-auto's zijn voertuigen die worden gebruikt voor tentoonstellingen of proefritten. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 14.999 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 02/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Antwerpen) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 380 kW / 516 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 420 kW / 571 PK |
| 30 minuten vermogen | 145 kW / 197 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 955 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 3,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 8,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 13,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.805 mm |
| Totale breedte | 1.952 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.954 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.152 mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.613 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.593 mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.603 mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.643 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 1.663 mm |
| Wielbasis | 2.893 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.438 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.395 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.470 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.940 kg |
| Maximale belasting | 545 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 100 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.348 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 476 l |
| Overhang voor | 945 mm |
| Overhang achter | 946 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 174 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 164 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 204 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 224 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,9 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,0 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 15,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 24,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,1 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 13,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 16,5 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,1 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (PASM DIN) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (EC) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte (stalen vering) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (offroad-niveau) | 320 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 340 mm |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 544 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 691 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 118 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 239 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 100,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 10,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,2 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 21,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 21,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 20,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 16,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 18,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 25,5 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |

