Porsche Macan GTS (MY24)
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 30.535 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 324 kW / 440 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,3 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,3 l/100 km
GTS interieurpakket in Carmine Red (in combinatie met GTS sportpakket)
In afwijkende kleur Karmijnrood:
- 'GTS'-logo geborduurd op hoofdsteunen voorstoelen
- Gordels voor en buitenste zitplaatsen achter.
Sierstiksels in afwijkende kleur Karmijnrood:
- Multifunctioneel sportstuur
- Adaptieve sportstoelen met comfort memory pakket (18-way elektrisch)
- Hoofdopbergvak middenconsole
- Bovenste deel dashboard
- Deur taille
- Armsteunen deur
- vloermatten
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
SportDesign zijskirts in satijnzwart
Voorschort gespoten in satijnzwart
Achterskirt gespoten in satijn zwart
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Automatische kofferklep
Sideblades in matzwart met 'GTS'-logo in glanzend zwart
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Transmissie/chassis
Sportluchtvering met rijhoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM) en verlaging van 10 mm
Analoge klok op dashboard
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX-bevestigingssysteem, achter
Zonnekleppen
Sportstuurwiel
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. voorbereiding mobiele telefoon en audio interfaces
Spraakbediening
USB-C poorten
Verlichting en visi
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Cruisecontrol inclusief snelheidsbegrenzer
Lane departure warning
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 30.535 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 272 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,5 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 10,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 17,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,9 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 mm |
| Totale breedte | 1.927 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 mm |
| Hoogte | 1.596 mm |
| Wielbasis | 2.807 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.960 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.035 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.580 kg |
| Maximale belasting | 620 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.400 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 257 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 15,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 11,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 11,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 91 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 t/min |