Porsche Macan 4S
- Exterieurkleur
- Jet Black Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 561 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 100,0 kWh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 21,00 min
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 380 kW / 516 PK
Leder pakket zwart
Lederpakket Zwart:
Bekleed met glad leder:
- Middenpanelen voor- en achterstoelen
- Binnenkant voor- en achterstoelen
- Middenpanelen hoofdsteunen
- Stuurwielrand
- Bovenste deel van het dashboard
- Armsteun middenconsole
- Deurarmsteun en voor- en achterdeurhendels
Tone-on-tone decoratieve naden in zwart op de volgende onderdelen:
- Stoelen
- Bovenste deel van het dashboard
- Armsteunen van de deurpanelen voor en achter
- Armsteun van de middenconsole
In combinatie met Comfortstoelen (14-voudig, elektrisch) of Adaptieve sportstoelen (18-voudig, elektrisch) extra bekleed met glad leer:
- Buitenste zijsteunen van de achterbank
- Zijkanten van de hoofdsteunen voor en achter
E-Prestatie
Bereik
561kmOplaadtijd
21,00minBij het oplaadstationOplaadtijd
10,0uThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenreparatiekit en elektrische luchtcompressor
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
S-uitvoering
Standaarduitrusting
Exterieur
Zijskirts
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Carrosserievorm: SUV
Voetgangersveiligheid
Dak in aluminium
Trekhaakvoorbereiding
Transmissie/chassis
Porsche E-Performance aandrijflijn met een synchrone motor met permanente magneet op de voor- en achteras
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Ohne kompas instrumentenpaneel/Sport Chrono stopwatch instrumentenpaneel
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
omkeerbare gordelspanner
Verwijdering van 'Turbo S' logo op de hoofdsteunen
Audio/comm
E-Mobility
On-Board AC lader met laadvermogen tot 11 kW
Zonder PHEV-oplaadkabel
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Zijairbags en centrale airbag vooraan
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 330 kW / 448 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 380 kW / 516 PK |
| 30 minuten vermogen | 145 kW / 197 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 820 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 9,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 14,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,4 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.784 mm |
| Totale breedte | 1.938 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.954 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.152 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM DIN) | 1.624 mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.623 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.593 mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.608 mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.643 mm |
| Hoogte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 1.663 mm |
| Wielbasis | 2.893 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.390 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.345 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.420 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.930 kg |
| Maximale belasting | 585 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 100 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.348 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 540 l |
| Overhang voor | 945 mm |
| Overhang achter | 946 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM DIN) | 186 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 185 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 170 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 205 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 225 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 12,8 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (PASM DIN) | 20,8 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,7 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 15,4 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 24,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 15,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,9 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 13,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 16,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,2 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (PASM DIN) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte (stalen vering) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (offroad-niveau) | 320 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 340 mm |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 561 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 721 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 122 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 247 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 100,0 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 10,0 u |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,2 u |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 21,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 21,00 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 19,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 15,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 25,0 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |

