Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid
- Exterieurkleur
- Kleur Op Staal: Porsche Racing Green Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 10 km
- Eerste inschrijving
- ER 12/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 20 maanden resterende looptijd
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 71 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 kWh
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 544 kW / 739 PK
- Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP)
- 1,9 l/100 km
Club volleder interieur bi-color in Basalt Black met kruisstiksel
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Basis
Exterieur
Onderkant
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Brandstoftank van 70 liter
Startaccu
Standaardophanging
Porsche Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Elektrische stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Versnellingspook in leder
Driepuntsgordels met automatische oprolmechanisme en omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Automatische kofferklep met gesture control
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Partikel-/pollenfilter met actievekoolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
20 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie (demo-auto) Demo-auto's zijn voertuigen die worden gebruikt voor tentoonstellingen of proefritten. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 10 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 12/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Mechelen) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 544 kW / 739 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 t/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 950 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Max. koppel electromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.400 - 4.500 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 110,0 kW/l / 149,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 295 km/u |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,2 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 mm |
| Totale breedte | 1.983 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 mm |
| Hoogte | 1.685 mm |
| Wielbasis | 2.895 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,3 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.569 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.570 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.645 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.215 kg |
| Maximale belasting | 645 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 100 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.000 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 120 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 539 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.557 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 621 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 198 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 243 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 24,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 21,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 17,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 21,6 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 77 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 71 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 78 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 kWh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 u |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gewogen gecombineerd (WLTP) | 42 g/km |
| CO₂-emissies met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 265 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 34,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 35,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 34,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 32,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 41,9 kWh/100 km |
| Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP) | 1,9 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege batterij in de stad (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen batterij voorstad (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu extra stadsverkeer (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu snelweg (WLTP) | 11,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 90 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 t/min |