Porsche Cayenne S Coupé (MY24)
- Exterieurkleur
- Chromite Zwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 15.967 km
- Eerste inschrijving
- ER 12/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Automaat
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 349 kW / 474 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,7 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 12,8 l/100 km
Leder interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder in Zwart
In glad leer:
- voor- en achterstoelzittingen
- binnenste zijsteunen van voor- en achterstoelen
- hoofdsteunen voor- en achteraan
- armsteun en handvat in deurpanelen voor en achter
- armsteun middenconsole voor en neerklapbare achterarmsteun
- handgrepen in middenconsole
- stuurwielrand
- stuurwielairbagmodule
- boven- en onderkant van dashboard inclusief dashboardkastje
- deurlijsten, bovenste midden deurpaneel en panelen opbergvak voor en achter
- zijpaneel middenconsole
Opmerking:
Rugleuning van voorstoel in synthetisch leer, achterkant van hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-weg) geschilderd
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenafdichtingscompound met elektrische luchtcompressor
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts
Onderkant
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Actieve motorkap (Voetgangersveiligheid)
Dakspoiler in koetswerkkleur
Automatische kofferklep
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Brandstoftank 90L
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Versnellingspook in leder
Pedalen in roestvrij staal
Zonnekleppen voor bestuurder en passagier
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Partikel-/pollenfilter met actievekoolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie (demo-auto) Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. Demo-auto's zijn voertuigen die worden gebruikt voor tentoonstellingen of proefritten. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 15.967 km |
Eerste registratie 12/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Mechelen) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 349 kW / 474 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 600 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.000 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 86,8 kW/l / 118,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 273 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,7 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,7 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 18,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 mm |
| Totale breedte | 1.983 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 mm |
| Hoogte | 1.678 mm |
| Wielbasis | 2.895 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.241 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.190 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.265 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.910 kg |
| Maximale belasting | 720 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 140 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 554 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.502 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 592 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 212 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 212 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 192 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 237 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 25,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 22,3 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,4 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,9 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 18,9 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 17,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 21,2 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 500 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 475 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 530 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 291 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 22,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 11,5 l/100 km |