Porsche Cayenne GTS Coupé (MY24)
- Exterieurkleur
- Chromite Zwart Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Automaat
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 368 kW / 500 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 12,8 l/100 km
Uitgebreid gedeeltelijk lederen interieur in zwart met stoelcentra in stof
Uitgebreid gedeeltelijk lederen interieur in zwart met stoelcentra in klassiek geruite stof.
In glad leer:
- binnenste zijwangen van voor- en achterstoelen
- middenstukken van hoofdsteunen voor- en achteraan
- armsteun en handgreep in de voor- en achterdeurpanelen
- armsteun middenconsole voorin en neerklapbare armsteun achterin
- handgrepen in het middenconsole
- airbagmodule van het stuurwiel
- boven- en onderkant van het dashboard inclusief handschoenenkastdeksel
- deurlijsten, bovenste middenpaneel van de deur en bekleding opbergvakken voor- en achterin
- zijpaneel middenconsole
Opmerking:
Rugleuning van voorstoel in synthetisch leer, achterkant van hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-weg) geschilderd.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Onderkant
Transmissie/chassis
Brandstoftank 90L
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Versnellingspook in leder
Zonnekleppen voor bestuurder en passagier
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Partikel-/pollenfilter met actievekoolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 368 kW / 500 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 660 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.100 - 4.500 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 91,9 kW/l / 125,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 275 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 mm |
| Totale breedte | 1.989 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 mm |
| Hoogte | 1.654 mm |
| Wielbasis | 2.895 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.280 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.220 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.295 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.875 kg |
| Maximale belasting | 655 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 140 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 554 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.502 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 592 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 189 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 234 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,7 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 471 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 525 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 291 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 21,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 11,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 87 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 t/min |