Porsche Cayenne E-Hybrid
- Exterieurkleur
- Dolomite Silver Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.999 km
- Eerste inschrijving
- ER 03/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 21 maanden resterende looptijd
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 72 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 kWh
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 346 kW / 470 PK
- Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP)
- 1,5 l/100 km
Gedeeltelijk leder interieur bi-color in Zwart en Mojave Beige
Gedeeltelijk lederen interieur in kleurencombinatie Black en Mojave Beige.
Met leder in reliëf:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste zijsteunen voor en achter
- middensteunen voor en achter
- handgrepen in portierpanelen voor en achter
- handgrepen in middenconsole
Stuurwielrand in glad leder
Stoelen, onderste deel dashboard, middenconsole incl. handgrepen, handgrepen in portierpanelen voor en achter en armsteun in portieren voor en achter in contrasterende kleur
In combinatie met adaptieve sportstoelen voor (18-voudig, elektrisch) in leder met gladde afwerking:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste zijsteunen voor en achter
- middensteunen voor en achter
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Basis
Basis uitrusting
Exterieur
Zijskirts
Onderkant
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Brandstoftank van 70 liter
Startaccu
Standaardophanging
Porsche Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Versnellingspook in leder
Pedalen en voetsteun in zwart
Driepuntsgordels met automatische oprolmechanisme en omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstofklep en laadklep
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Automatische kofferklep met gesture control
Partikel-/pollenfilter met actievekoolstoffilter
Niet-rokerspakket
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
21 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie (vervangende auto) Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 14.999 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 03/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Antwerpen) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 89,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 346 kW / 470 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 224 kW / 304 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.400 - 6.400 t/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 650 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Max. koppel electromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.400 - 4.800 t/min |
| Maximaal toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 75,0 kW/l / 102,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 254 km/u |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,9 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,2 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 mm |
| Totale breedte | 1.983 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 mm |
| Hoogte | 1.696 mm |
| Wielbasis | 2.895 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,3 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.426 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.425 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.500 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.125 kg |
| Maximale belasting | 700 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 100 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 140 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 545 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.563 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 627 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 208 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 188 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 233 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 25,6 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 21,9 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,6 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 18,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,9 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,9 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 250 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 84 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 72 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 89 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 kWh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 u |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gewogen gecombineerd (WLTP) | 35 g/km |
| CO₂-emissies met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 230 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 28,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 32,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 33,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 31,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 48,2 kWh/100 km |
| Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP) | 1,5 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege batterij in de stad (WLTP) | 13,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen batterij voorstad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu extra stadsverkeer (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu snelweg (WLTP) | 10,6 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 85 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 t/min |