Porsche 911 Turbo S (992 II)
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Aventurine Green Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 523 kW / 711 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,6 l/100 km
Tweekleurig lederen interieur, Basalt Black/Classic Cognac (semi anilin)
Bekleed met glad leder in de kleur van het dashboard (zwart):
- Bovenste gedeelte van het dashboard, inclusief de afdekking van het instrumentenpaneel
- stuurwielrand
- airbagmodule in het stuurwiel
- bovenste deurpaneel
- bovenste zijpaneel aan de achterzijde
Bekleed met semi anilineleder in de bekledingskleur (Classic Cognac):
- midden van de zetels en deurpanelen
- achterzijde rugleuningen voorstoelen
- onderste deel van het dashboard inclusief het deksel van het dashboardkastje
- deurgrepen
- armsteun deurpaneel
- deksel opbergvak middenconsole
- zijpaneel achteraan
- zijsteunen vooraan
- hoofdsteunen vooraan
- zijsteunen achteraan
- middentunnel achteraan
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gelakt in Darksilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Voetgangersveiligheid
Dak in aluminium
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving (incl PTM)
Brandstoftank 63L
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Velgen in Turbonite
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Waarschuwings- en remassistent
Keyless Drive
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 523 kW / 711 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 471 kW / 640 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 52 kW / 71 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 800 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 760 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 131,0 kW/l / 178,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 322 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 5,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,4 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.551 mm |
| Totale breedte | 1.900 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.305 mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.295 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.737 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.725 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.800 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.125 kg |
| Maximale belasting | 400 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 128 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.085 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 103 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 93 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 8,2 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 13,9 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 7,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,3 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 13,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 12,0 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 262 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 19,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |