Porsche 911 Targa 4S (991 I)
Porsche Approved Occasie
€ 114.911
BTW niet aftrekbaar
Aanbod
130326
VIN:
WP0ZZZ99ZES130326
- Exterieurkleur
- Basaltzwart Metallic
- Interieurkleur
- Zwart leder
- Kapkleur
- Zwart
- Kilometerstand
- 66.683 km
- Eerste inschrijving
- ER 05/2014
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,4 s
Zwart leder
Beschrijving
911 Targa 4S
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
911 '50 Years Edition' optie pakket
Exterieur
LED-koplampen incl. Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK) met autom. start-stop
Servotronic
Sportuitlaat
Wielen
911 Turbo 20" velgen
Wieldoppen met gekleurd "Porsche" embleem
Spoorverbreders (5mm)
Interieur
Snelheidsregelaar
Design Verlichtingspakket
Elektrisch verstelbare Sportstoelen (14-ways), incl. Geheugenpakket
Stoelventilatie vooraan
Rokerskit
Vloertapijten
Lederen interieur
SportDesign stuurwiel
'Porsche' embleem op de hoofdsteunen
Audio/comm
BOSE Surround sound systeem
Online diensten
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 66.683 km |
Eerste registratie 05/2014 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 77,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 440 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.600 t/min |
| Maximaal toerental | 7.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,4 kW/l / 105,3 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 294 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,6 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 15,2 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,7 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.491 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 mm |
| Hoogte | 1.289 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Spoorbreedte voor | 1.538 mm |
| Spoorbreedte achter | 1.552 mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.575 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.650 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.980 kg |
| Maximale belasting | 405 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 160 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 l |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.