Porsche 911 Targa 4 (991 I)
Porsche Approved Occasie
€ 99.991
BTW niet aftrekbaar
Aanbod
125195
VIN:
WP0ZZZ99ZES125195
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Zwart
- Kilometerstand
- 97.231 km
- Eerste inschrijving
- ER 06/2014
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 257 kW / 350 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,8 s
Zwart, stoelen vooraan gedeeltelijk in leder
Black partial leather sports seats
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
911 '50 Years Edition' optie pakket
Exterieur
Dynamische bi-xenonhoeklichten (PDLS)
Zonder typeaanduiding
Park-Assist System (voor- en achteraan)
Achterruitwisser
Voorruit met grijze kleurstrook
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK) met autom. start-stop
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Chrono Plus Sportpakket
Interieur
Voorbereiding voor VTS (Vehicle Tracking System)
Stoelverwarming vooraan
Rokerskit
Vloertapijten
Lederen interieur
Multifunctioneel stuurwiel
Audio/comm
Uitgebreide navigatie module
Telefoonmodule (bluetooth®) (SAP)
BOSE Surround sound systeem
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 97.231 km |
Eerste registratie 06/2014 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.436 cm³ / 3,5 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 77,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 257 kW / 350 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 390 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.600 t/min |
| Maximaal toerental | 7.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 74,8 kW/l / 101,9 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 280 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5,0 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 10,8 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 17,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 17,2 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.491 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 mm |
| Hoogte | 1.287 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Spoorbreedte voor | 1.532 mm |
| Spoorbreedte achter | 1.560 mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.560 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.635 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.945 kg |
| Maximale belasting | 385 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 160 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 l |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.