Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 21 maanden resterende looptijd
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Race-Tex interieur met uitgebreide elementen in leder
Volgende items bekleed met leder: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, zijpanelen achterkant
In Race-Tex: middenzittingen voor en achter met reliëf in Diamar, stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpanelen, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, afdekking opbergvak (gedeeltelijk), middenpanelen portieren met reliëf in Diamar, afdekking bekerhouder en versnellingspook. 'GTS'-logo in zwart geborduurd op hoofdsteunen
Opmerking: alleen beschikbaar in de interieurkleur zwart
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving (incl PTM)
Brandstoftank 63L
Standaardophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Sport Chrono Stopwatch wijzerplaat in zwart
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarm system with interior surveillance
Alcohol Interlock preparation
Keyless Drive
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
21 maanden resterende looptijd
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.302 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.755 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.745 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.820 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.135 kg |
| Maximale belasting | 390 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.087 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 122 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,9 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 241 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |