Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
- Exterieurkleur
- Paint To Sample: Auratium Green
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 18 maanden resterende looptijd
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,7 l/100 km
GTS interieurpakket
Stiksels in contrasterende kleur, veiligheidsgordels in contrasterende kleur, 'GTS'-logo geborduurd in contrasterende kleur op hoofdsteunen, inclusief vloermatten in zwart met stiksels en 'PORSCHE'-logo in contrasterende kleur. Digitale toerenteller en Sport Chrono stopwatch in contrasterende kleur. Stuurwiel, dashboardafwerking, portierpanelen en middenconsole in carbon.
Contrasterende kleur: Slate Grey Neo
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving (incl PTM)
Brandstoftank 63L
Standaardophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarm system with interior surveillance
Alcohol Interlock preparation
Keyless Drive
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
18 maanden resterende looptijd
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.302 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.755 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.745 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.820 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.135 kg |
| Maximale belasting | 390 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.087 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 122 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,9 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 243 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |