Porsche 911 Targa 4 GTS (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Kilometerstand
- 23.990 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,1 l/100 km
GTS interieurpakket
Stiksels in contrasterende kleur, veiligheidsgordels in contrasterende kleur, 'GTS'-logo in contrasterende kleur geborduurd op hoofdsteunen, inclusief vloermatten met zwarte randen en 'PORSCHE'-logo in contrasterende kleur. Toerenteller in contrasterende kleur. Dashboard sierlijsten, deurlijsten en middenconsole in carbon.
Opmerking: alleen in combinatie met lederen interieurpakket met uitgebreide items in Race-Tex.
Contrasterende kleur: Karmijnrood
Belangrijke hulpbronnen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Kap
Onderste sierlijst buitenspiegels gespoten in exterieurkleur, incl. Spiegelvoet in zwart
Decoratief zijlogo
Modelaanduiding op achterbumper in Satin Black
Sideskirts
Achterkleprooster met verticale lamellen in Satin Black
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde lamellenkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kapvoering in zwarte stof
Zonnekleppen
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Versnellingspook met Race-Tex accent
Deurdrempels in 'Brushed Aluminium' Zwart met type-logo
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Sfeerverlichting
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 23.990 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 307 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.299 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.695 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.685 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.760 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.085 kg |
| Maximale belasting | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 252 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |