Porsche 911 Sport Classic (992 I)
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Sportgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 406 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- manueel
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 405 kW / 550 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,1 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 12,6 l/100 km
Bicolor lederen interieur Heritage Design Classic Zwart / Classic Cognac
Bekleed met glad leer in dashboardkleur (zwart):
Bovenste gedeelte dashboard inclusief instrumentenpaneelafdekking, stuurwielrand, airbagmodule aan stuur, bovenste deurpaneel, bovenste zijpaneel achteraan.
Bekleed met semi-aniline leer in de bieskleur (Classic Cognac):
Onderste deel dashboard inclusief deksel handschoenkastje, portiergrepen, armsteun portierpaneel, deksel opbergvak middenconsole, zijpaneel middenconsole, zijpaneel achteraan, zijwangen vooraan, hoofdsteunen vooraan, zijwangen achteraan, middentunnel achteraan.
Alle stiksels ton sur ton.
Bekleed met Papita in Zwart/Wit: middenbaan stoelen voor- en achteraan, buitenspiegels.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Buitenuitrusting
Aandrijflijn / Chassis
Velgen & banden
Wieltoebehoren
Verlichting & visie
Rijhulpsystemen en Comfort
Binnenuitrusting
Interieur in leder
Interieur in hout
Interieur in aluminium
Audio & Communicatie
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 406 km |
Eerste registratie 02/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 19/03/2026 |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.745 cm³ / 3,7 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 405 kW / 550 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 600 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.000 - 6.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.200 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 107,4 kW/l / 146,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,0 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 4,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.535 mm |
| Totale breedte | 1.900 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.299 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.573 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.570 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.645 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.955 kg |
| Maximale belasting | 385 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 115 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 115 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 10,4 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 13,6 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 12,0 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 285 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 12,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 21,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,9 l/100 km |