Porsche 911 GT3 with Touring Package (992 II)
- Exterieurkleur
- Vanadium Grey Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met lederen elementen in zwart
In zwart leder:
Stoelbolsters, stoelmiddens (gedeeltelijk), hoofdsteunen en airbagmodule stuurwiel, stuurwielrand, greepgedeelte van de versnellingspook inclusief handgreep, portierkrukken, armsteun portierpaneel, armsteun hoofdopbergvak deksel middenconsole.
In zwarte stof:
middenzittingen (gedeeltelijk), dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekledingen.
Verdere details:
stiksels en portierontgrendelingshendels in zwart. Sierstrips in zwart met inleg in geborsteld aluminium in zwart: sierstrips dashboard en deurpanelen en sierstrip middenconsole.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
EHBO kit met gevarendriehoek
Pakketten
Exterieur
Zonder dakrails
GT3-specifieke achterklep
Voetgangersveiligheid
Bumper
Transmissie/chassis
Achterasbesturing met sportopstelling
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Automatische driepuntsgordels
Pedalen en voetsteun in roestvrij staal
Brandblusser
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Keyless Go
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 311 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM DIN) | 1.279 mm |
| Wielbasis | 2.457 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.486 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.477 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.552 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.860 kg |
| Maximale belasting | 383 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 l |
| Overhang voor | 1.037 mm |
| Overhang achter | 1.076 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM DIN) | 100 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 10,6 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 312 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 t/min |