Porsche 911 GT3 Touring (992 I)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 15 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 12,9 l/100 km
Interieur met uitgebreide lederen elementen in zwart
Extra lederen items bovenop het standaard interieur :
Bovenste gedeelte dashboard inclusief afdekking instrumentenpaneel, kniesteunen aan de middenconsole, onderste gedeelte dashboard inclusief handschoenkastje, bovenste en centrale gedeelte deurpaneel, zijpanelen achteraan.
Alle lederen items in vlak leder in zwart. Sierstiksels in zwart.
Lederen reliëf aan de voorkant van het dashboard en op de zijkant van het bovenste gedeelte van het deurpaneel.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Exterieur
Verwijdering panoramisch dak
Sideskirts in zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen
Achterdiffusor met lamellen
Bovenzijde buitenspiegel in carrosseriekleur gespoten, onderzijde en spiegelvoet in zwarte kunststof
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Lichtgewicht startaccu LiFePO4
Standaard ophanging
64-liter brandstoftank
Wielen
Wielen gespoten in Zilver
Interieur
Veiligheidsgordelspanners
Zonder achterstoelen
GT-specifieke versnellingspook met greepgedeelte inclusief hoes in zwart leer
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Dakhemelbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Automatische airconditioning met twee zones
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
15 maanden resterende looptijd
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 470 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.100 t/min |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,8 kW/l / 127,6 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 318 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,9 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.573 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 mm |
| Hoogte | 1.279 mm |
| Wielbasis | 2.457 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.435 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.756 kg |
| Maximale belasting | 321 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 100 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 mm |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 293 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 12,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 20,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 11,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 t/min |