Porsche 911 GT3 RS (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 4.500 km
- Eerste inschrijving
- ER 11/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 386 kW / 525 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,2 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 13,2 l/100 km
Lederen interieur in Zwart
Extra lederen items van standaard interieur:
Bovenste dashboard inclusief afdekking instrumentenpaneel, bovenste delen deurpaneel, zijpanelen achter (niet in combinatie met optioneel Club Sport Pakket).
Alle lederen items in glad leer in zwart. Decoratieve stiksels, geborduurde 'GT3'-logo's en deuropeningslussen in GT Silver.
Eveneens in Race-Tex zwart: kniebeschermers middenconsole, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
GT3 variant
Exterieur
Achterdiffusor met lamellen
Boven- en onderkant van de buitenspiegel zijn geschilderd in de kleur van de carrosserie, inclusief de Zwarte spiegelbasis
Zijlogo 'GT3 RS' in contrasterende kleur
Zijruitlijsten zwart (satin)
Modelaanduiding in satin Black op de achterskirt
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
64-liter brandstoftank
Wielen
Interieur
Uitgebreid interieurpakket Carbon mat
Zonder achterstoelen
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Automatische airconditioning met twee zones
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 4.500 km |
Eerste registratie 11/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 386 kW / 525 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 465 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.300 t/min |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,4 kW/l / 131,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 296 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 6,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,8 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.572 mm |
| Totale breedte | 1.900 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 mm |
| Hoogte | 1.322 mm |
| Wielbasis | 2.457 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,5 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.482 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.450 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.525 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.795 kg |
| Maximale belasting | 345 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 100 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,2 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 299 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 13,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 20,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,4 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 12,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 97 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 t/min |