Porsche 911 GT3 (992 II)
- Exterieurkleur
- Gt Silver Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met uitgebreid leder / Race-Tex elementen in zwart, contrasten in GT Silver
Extra lederen items van het standaard interieur:
Bovenste deel dashboard inclusief afdekking instrumentencluster, bovenste delen deurpanelen, achterste zijpanelen (niet in combinatie met optioneel Club Sport Pakket).
Alle lederen items in glad afgewerkt leder in zwart. Sierstiksels en geborduurde 'GT3'-logo's in GT Silver.
Ook in Black Race-Tex: kniestukken middenconsole, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren.
Daarnaast voor lichtgewicht sportkuipstoelen, gedeeltelijk geperforeerd middengedeelte in Race-Tex Black, met achterzijde in contrasterende kleur GT Silver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
EHBO kit met gevarendriehoek
Pakketten
GT3-uitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Bumper
GT3-specifieke achterklep
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterasbesturing met sportopstelling
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Interieur
Zonder achterstoelen
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Gordelwaarschuwingssysteem
Pedalen en voetsteun in roestvrij staal
Brandblusser
Automatische driepuntsgordels
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Keyless Go
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 311 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM DIN) | 1.279 mm |
| Wielbasis | 2.457 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.487 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.479 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.554 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 kg |
| Maximale belasting | 303 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 l |
| Overhang voor | 1.037 mm |
| Overhang achter | 1.076 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM DIN) | 76 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 10,6 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 312 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 t/min |