Porsche 911 Carrera T (992 II)
- Exterieurkleur
- Gt Silver Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 5.322 km
- Eerste inschrijving
- ER 05/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- manueel
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Interieurpakket Sport-Tex Plaid met uitgebreide elementen in leder
Volgende items met leder bekleed: bovenste deel dashboard, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenste delen portierpanelen, middenpanelen portieren, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter.
In combinatie met achterbank:
Stoelsteunen achter en transmissietunnel achter in leder.
In Sport-Tex Plaid: middenbanen.
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Rijhulpsystemen
Pakketten
Carrera T - version
Exterieur
Verwijdering panoramisch dak
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterasbesturing
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Zonnekleppen
Interieurpack in contrasterend exterieurkleur
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstof-/Laaddeksel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 5.322 km |
Eerste registratie 05/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 295 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,7 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,0 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,7 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.293 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.504 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.490 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.565 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.930 kg |
| Maximale belasting | 440 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 239 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 19,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |