Porsche 911 Carrera T (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.400 km
- Eerste inschrijving
- ER 04/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,0 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Sport-Tex Square lederen interieur in zwart
Volgende punten zijn met leder bekleed: bovenste deel dashboard, onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, bovenste delen deurpanelen, middenpanelen deur, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met achterbank:
Stoelbolsters achter en transmissietunnel achter in leder.
In Sport-Tex: stoelmiddenbanen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Verwijdering panoramisch dak
Sideskirts
Bovenste buitenspiegellijsten met onderste lijsten en spiegelvoeten gespoten in Agate Grey (hoogglans)
'911 Carrera T' decoratief zijlogo in Agathe Grey
Zijruitlijsten zwart
Modelaanduiding '911 Carrera T' in Agate Grey (hoogglans)
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Accu
Standaard ophanging
64-liter brandstoftank
Wielen
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Veiligheidsgordelspanners
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Versnellingshendel of PDK-versnellingshendel in leder
Sierlijst dashboard, sierlijsten middenconsole en sierlijsten deurpaneel zwart, sierlijsten zwart hoogglans
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
'PORSCHE' opschrift in Agaat Grijs geïntegreerd in achterlichtstrip
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Sfeerverlichting
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.400 km |
Eerste registratie 04/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 291 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,0 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,2 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.530 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.291 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.514 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.505 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.580 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.880 kg |
| Maximale belasting | 375 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 115 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 115 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 11,5 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 13,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 11,8 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 235 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |