Porsche 911 Carrera S (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 5.864 km
- Eerste inschrijving
- ER 05/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 13 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,7 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Vollederen interieur Zwart met afwijkend stiksel in Crayon
De volgende items zijn met leder bekleed: bovenkant dashboard, onderkant dashboard inclusief dashboardkastje, bovenkant portierpanelen, middenpanelen portieren, zijkanten middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterkant rugleuningen voorstoelen, midden van stoelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning in donkerzilver gespoten.
In combinatie met kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefsel (hoogglans).
Met sierstiksel in krijt zonder meerprijs: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Belangrijke hulpbronnen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Achterkleprooster met verticale lamellen in zwart (hoogglans)
Verwijdering panoramisch dak
Sideskirts
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Zijruitlijsten zwart
Modelaanduiding op achterbumper in Lightsilver
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 aan de bumper bevestigde uitlaatsierstukken met dubbele buis in zilverkleurig roestvrij staal (hoogglans)
64-liter brandstoftank
Wielen
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Versnellingshendel of PDK-versnellingshendel in leder
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
‘PORSCHE’ logo in zilverkleur (hoogglans)
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Sfeerverlichting
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
13 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 5.864 km |
Eerste registratie 05/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 308 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,8 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,4 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,1 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 4,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.300 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.534 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.515 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.590 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.985 kg |
| Maximale belasting | 470 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 241 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,6 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |