Porsche 911 Carrera S Cabriolet (991 II)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Zwarte kap
- Kilometerstand
- 30.000 km
- Eerste inschrijving
- ER 04/2016
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 309 kW / 420 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 s
Volleder interieur Zwart
Bekleding in Zwart vlak leder: bovenste gedeelte van het dashboard incl. airbag cover, airbag module, omlijsting instrumentenpaneel, onderste gedeelte van het dashboard incl. klep handschoenenkastje, bovenste gedeelte in de deurpanelen, middengedeelte in de deurpanelen, zijdelingse achterpanelen, zijdelingse delen van de centrale console, centraal gedeelte van de stoelen, stoelbasis, stoelkussens en transmissie tunnel. Alle lederen delen zijn in vlak leder. Decoratieve rand deurpanelen in Galvano Silver
Speciale en standaarduitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Lederen interieur
Audio/comm
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 30.000 km |
Eerste registratie 04/2016 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 309 kW / 420 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 500 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.700 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 103,7 kW/l / 140,9 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 304 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,9 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,6 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,4 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.499 mm |
| Totale breedte | 1.808 mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 mm |
| Hoogte | 1.280 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Spoorbreedte voor | 1.543 mm |
| Spoorbreedte achter | 1.518 mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 10,7 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.530 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.605 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.965 kg |
| Maximale belasting | 435 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 160 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 145 l |