Porsche 911 Carrera S Cabriolet (992 II)
- Exterieurkleur
- Ice Grey Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Blauwe kap
- Kilometerstand
- 7.750 km
- Eerste inschrijving
- ER 04/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Lederen interieur in Dark Night Blue (stiksels in Crayon)
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard, inclusief afdekking handschoenenkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achterin
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning geschilderd in DarkSilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Exterieur
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Brandstoftank 63L
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 7.750 km |
Eerste registratie 04/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,0 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 308 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,6 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.302 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.637 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.625 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.700 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 kg |
| Maximale belasting | 415 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 239 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 19,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |