Porsche 911 Carrera S Cabriolet (992 II)
- Exterieurkleur
- Slate Grey Neo
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Bruine kap
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Clublederen interieur Truffle Brown
De volgende items zijn bekleed met clubleder:
- bovenste deel dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- zijpanelen achter
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achter
Het leder van de Club is een luxe, nieuwe nappakwaliteit.
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gespoten in Darksilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenreparatiekit en elektrische luchtcompressor
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Brandblusser
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,0 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 308 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,6 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,1 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.292 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.637 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.625 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.700 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 kg |
| Maximale belasting | 415 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.076 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 115 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 10,2 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,1 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 9,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 238 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |