Porsche 911 Carrera S Cabriolet (MY24) (992 I)
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Ijsgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Blauwe kap
- Kilometerstand
- 6.423 km
- Eerste inschrijving
- ER 06/2025
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 12 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,7 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Exclusive Manufaktur bicolor lederen interieur, Graphite Blue en kleur naar keuze: Graphhite Blue
Combinatie van kleuren: grafietblauw in combinatie met leerkleur naar keuze: zwart, leisteengrijs, grafietblauw, Bordeaux rood, Mojave Beige, Krijt, Riviera blauw, Indisch rood, Cohiba Brown of Cognac.
Lederen interieur (two-tone) met alternatieve kleurverdeling en extra uitrusting ten opzichte van standaard lederen interieur (two-tone). Tapijt grafietblauw.
Opmerking: alleen in combinatie met adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig).
Leder deels met sierstiksels in contrasterende kleur: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, dashboard sierpakket, stuurkolombehuizing, stuurwiel, kniesteun, opbergvakdeksel, transmissietunnel achter.
Inbegrepen uitrusting: lederpakket 930 (standaard in 911 Turbo-modellen), dashboard sierpakket in leder (dashboard sierlijsten, dashboard bovendeel midden sierlijst incl. afdekking Sport Chrono stopwatch), portierbekledingspakket in leder (portiergreep, onderste bekleding portierpaneel, onderste delen achterzijde), stuurkolombekleding in leder, Porsche-wapen op hoofdsteunen, opbergvakdeksel met opdruk "Porsche Exclusive Manufaktur", bekleding bekerhouder in leder, bekleding gordeluitgang in Race-Tex (beschikbaar voor 911 Carrera Coupé en 911 Turbo Coupé modellen).
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Kap
Modelaanduiding op achterbumper in Lightsilver
Sideskirts
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen in zwart (hoogglans)
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 aan de bumper bevestigde uitlaatsierstukken met dubbele buis in zilverkleurig roestvrij staal (hoogglans)
64-liter brandstoftank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Interieur
Veiligheidsgordelspanners
Versnellingshendel of PDK-versnellingshendel in leder
Kapvoering in zwarte stof
Pedalen en voetsteun in Zwart
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
‘PORSCHE’ logo in zilverkleur (hoogglans)
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
12 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 6.423 km |
Eerste registratie 06/2025 |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 306 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,9 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,2 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,8 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,0 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,3 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.299 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.585 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.660 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 kg |
| Maximale belasting | 455 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 244 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |