Porsche 911 Carrera (992 II)
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 26.500 km
- Eerste inschrijving
- ER 11/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,1 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,2 l/100 km
Interieur in Zwart
Leder met reliëf in interieurkleur op de middens van de voorstoelen, de zijsteunen van de voorstoelen en de hoofdsteunen van de voorstoelen.
Glad afgewerkt leder in interieurkleur op stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpaneel en klep opbergvak middenconsole, Dakbekleding en C-stijlbekleding in stof
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Pedestrian safety
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Wielcentra met monochrome Porsche Crest
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstof-/Laaddeksel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarm system with interior surveillance
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 26.500 km |
Eerste registratie 11/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 294 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,1 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,9 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,4 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,1 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.516 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.520 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.595 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 kg |
| Maximale belasting | 440 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 232 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,5 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 8,8 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |