Porsche 911 Carrera (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 30.615 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,0 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Vollederen/Sport-Tex "Square" interieur in Zwart met afwijkend stiksel in Crayon
Kleur: Zwart
Optie is dezelfde als voor het lederen interieur met het midden van de voor- en achterbank in Sport-Tex
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugschaal gespoten in donkerzilver.
Contrasterende stiksels in krijt op het bovenste gedeelte van het dashboard, deurpaneel, zijpanelen achter en de zijsteunen voor en achter.
Optioneel leverbaar met contrasterende stiksels in zwart.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Zijruitlijsten zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen in zwart (hoogglans)
Achterdiffusor met lamellen
Verwijdering panoramisch dak
Modelaanduiding op achterbumper in Lightsilver
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 buisvormige uitlaatsierstukken bevestigd aan de bumper (in roestvrij staal)
64-liter brandstoftank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
PDK versnellingspook
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
‘PORSCHE’ logo in zilverkleur (hoogglans)
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Sfeerverlichting
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 30.615 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud 26/02/2026 met 30.614 km |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 293 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,2 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,0 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,2 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.298 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.521 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.505 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.580 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 kg |
| Maximale belasting | 455 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 236 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |