Porsche 911 Carrera GTS (992 II)
- Exterieurkleur
- Slate Grey Neo
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 4.003 km
- Eerste inschrijving
- ER 11/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 9 maanden resterende looptijd
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,5 l/100 km
InterieurpackRace-Tex met uigebreide elementen in leder
Volgende items bekleed met leder: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, zijpanelen achterkant
In Race-Tex: middenzittingen voor en achter met reliëf in Diamar, stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpanelen, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, afdekking opbergvak (gedeeltelijk), middenpanelen portieren met reliëf in Diamar, afdekking bekerhouder en versnellingspook. 'GTS'-logo in zwart geborduurd op hoofdsteunen
Opmerking: alleen beschikbaar in de interieurkleur Zwart
Belangrijke hulpbronnen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Voetgangersveiligheid
Verwijdering panoramisch dak
Transmissie/chassis
Achterasbesturing
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Wielcentra met een Porsche-logo in volledige kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstof-/Laaddeksel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
9 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 4.003 km |
Eerste registratie 11/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,0 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,8 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,4 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.298 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.595 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.670 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.045 kg |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 239 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 17,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |