Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (992 II)
- Exterieurkleur
- Gt Silver Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Kilometerstand
- 9.488 km
- Eerste inschrijving
- ER 05/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Clubleder, Truffle Brown
De volgende items zijn bekleed met clubleder:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achter
Het leder van de Club is een luxe, nieuwe nappakwaliteit.
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gespoten in Darksilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterasbesturing
Achterwielaandrijving
Standaardophanging
Brandstoftank 63L
Wielen
Wielcentra met een Porsche-logo in volledige kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstof-/Laaddeksel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 9.488 km |
Eerste registratie 05/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,9 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.689 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.675 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.750 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.095 kg |
| Maximale belasting | 420 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 242 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 17,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,3 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |