Porsche 911 Carrera 4S (MY24) (992 I)
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Karmijnrood
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 614 km
- Eerste inschrijving
- ER 06/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Lederpakket in Zwart
Glad afgewerkt leder in interieurkleur: bovenzijde dashboard, bovenzijde portierpanelen; middenvoor, zijsteunen voorstoelen, hoofdsteunen voor, onderzijde voorstoelen en rugleuning voorstoelen.
In combinatie met Sports stoelen Plus en Adaptive Sport stoelen Plus, rugleuning gelakt in donkerzilver.
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Verwijdering panoramisch dak
Achterkleprooster met verticale lamellen in Zilver (hoogglans)
Sideskirts
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Zijruitlijsten zwart
Modelaanduiding op achterbumper in Lightsilver
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde lamellenkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 aan de bumper bevestigde uitlaatsierstukken met dubbele buis in zilverkleurig roestvrij staal (hoogglans)
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Versnellingshendel of PDK-versnellingshendel in leder
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
‘PORSCHE’ logo in zilverkleur (hoogglans)
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Sfeerverlichting
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 614 km |
Eerste registratie 06/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 306 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,6 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,7 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,4 s |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 4,9 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,3 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.300 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.581 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.565 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.640 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.010 kg |
| Maximale belasting | 445 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 242 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |