Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet (992 II)
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Lederen interieur in zwart, stiksels in Crayon
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achterin
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning geschilderd in Darksilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving (incl PTM)
Brandstoftank 63L
Standaardophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Brandblusser
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,0 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 308 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,7 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.292 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.682 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.670 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.745 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 kg |
| Maximale belasting | 395 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.076 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 124 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 114 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 10,1 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,1 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 9,5 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 244 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |