Porsche 911 Carrera 4 (MY22) (992 I)
Kortrijksesteenweg 11
Sint-Martens-Latem, 9830
- Exterieurkleur
- Dolomietzilver Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 72.544 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,0 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Vollederen interieur Graphite Blue, decoratief stiksel in Crayon
Volgende items bekleed met leer: boven dashboard, onderzijde dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenpaneel deurpaneel, middenpanelen portieren, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterzijde rugleuningen voorstoelen (niet in combinatie met bestelling nr. Q4Q, Q1J), midden van de stoelen achter, stoelsteunen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sports Seat Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal donkerzilver gespoten.
In combinatie met volledige kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefselafwerking (hoogglans)
Met sierstiksels in Crayon zonder meerprijs: bovendeel dashboard, bovendeel deurbekleding, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenreparatiekit met elektrische luchtcompressor
Interieur
Lederen interieur
Interieur Race-Tex
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Buitenkleuren
Standaard buitenkleuren : Wit, Racing Yellow, Guards Red, Zwart
Buitenuitrusting
Luchtinlaten vooraan met actieve koelingsflappen en luchtlamellen
Intelligente lichtgewicht constructie in aluminium en staalcomposiet
Automatisch uitschuifbare achterspoiler
Zijdelingse skirts in zwart
Intrekbare deurgreep
Type-aanduiding achteraan met hoogglans verchroomde afwerking
"PORSCHE" -opschrift geïntegreerd in de achterlichtstrip
Omlijsting vensters in zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen in zilverkleur
Aandrijflijn / Chassis
Zescilinder boxer motor met bi-turbo, cilinderinhoud: 3,0 liter, maximaal vermogen: 283 kW (385 pk), maximumkoppel: 450 Nm
Motorblok en cilinderkoppen in aluminium
Watergekoeld met thermomanagement
Vier kleppen per cilinder
2 turbocompressors, 2 intercoolers
Directe brandstofinjectie (DFI)
VarioCam Plus : variabele kleptiming en kleplichting
Geïntegreerde dry-sump-smering met een elektronisch geregelde oliepomp
Uitlaatsysteem met twee eindpijpen aan de bumper vastgezet (in roestvrij staal)
Twee driewegkatalysatoren en ingebouwde diagnostiek voor het bewaken van het emissiebeperkingssysteem en particle filters
Uitbreiding inlaatspruitstuk
8-speed Porsche Doppelkupplung (PDK)
Stationair beheer met HOLD-functie
Automatische start / stop-functie
McPherson-ophanging met antirolstang vooraan
Multi-link ophanging met stabilisatorstang achteraan
Elektromechanische stuurbekrachtiging met variabele overbrengingsverhouding en direct stuurgedrag
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Stability Management (PSM) met ABS en geavanceerde remfuncties
Vaste aluminium monobloc remzadels met vier zuigers voor- en achteraan, intern geventileerde en geperforeerde remschijven Remschijven met een diameter van 330 mm voor- en achteraan Remklauwen in zwart
Elektrisch bediende parkeerrem. Elektromechanische motorrem
SPORT-knop om de dynamische rij-instellingen van de motor en transmissie te activeren
EU eCall-systeem
Full-size airbags (tweetraps) voor bestuurder en passagier vooraan
Porsche Side Impact Protection (POSIP), bestaande uit zijdelingse beschermingselementen in de deuren, thoraxairbag geïntegreerd in de zijwangen van de stoelen vooraan, hoofdairbag in elk deurpaneel voor bestuurder en passagier vooraan
ISOFIX-hechting voor kinderstoelen aan de passagierstoel en stoelen achteraan
Wegrijblokkering met centrale vergrendeling op afstand en alarmsysteem met ultrasone geluidsgebaseerde interieurbewaking
Instrumentenpaneel met centrale toerenteller en twee 7 inch TFT-schermen met centrale analoge toerenteller, 10,9-inch Centerdisplay Versnellingsindicatie in toerenteller
Bagageruimte vooraan
Eén individuele bekerhouder (passagierszijde) en één individuele bekerhouder in de middenconsole
Multifunctioneel sportstuur
Vlak lederen afwerking van de stuurwielkrans, portiergrepen, deurarmsteunen en opbergvakdeksel van de middenconsole Interieurpakket in Diamar Darksilver
Dakhemel en A- / B- / C-pijlers in stof
Deurdrempels met modelaanduiding
2 USB-poorten in de middenconsole en een 12 voltstopcontact in de voetruimte van de passagier
Vloermatten
Velgen & banden
8.5 J x 19-inch Carrera lichtmetalen velgen met 235/40 ZR 19 banden vooraan
11,5 J x 20-inch Carrera lichtmetalen velgen met 295/35 ZR 20 banden achteraan
Bandenspanningscontrole (TPM)
Verlichting & visie
LED koplampen incl. 4-punts LED-dagrijlichten
LED positielichten en knipperlichten
Achterlichtstrip inclusief ingebouwde parkeerlichten en achteraanrijlichten
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Driedimensionale LED-achterlichten met integrale derde remlichte
Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, asferisch aan de bestuurderszijde
Ruitenwasserreiniging met aero-wisserbladen, 2 ruitenwissersnelheden, instelbare afwisselend wissen en sproeierstralen
Rijhulpsystemen en Comfort
Porsche WET-modus
Keyless Go
ParkAssist (voor- en achteraan)
Snelheidsregelaar
Binnenuitrusting
Automatische airconditioning met twee zoneregeling met afzonderlijke temperatuurinstellingen voor bestuurder en passagier vooraan, automatische luchtrecirculatiemodus inclusief luchtkwaliteitssensor
Deeltjes- / pollenfilter met actieve koolstoffilter
Groen getint thermisch geïsoleerd glas
Elektrische raamhefsystemen met ‘one-touch’ functie en bescherming tegen deurafdichting
Verwarmbare achterruit
Interieur in zwart
Sportstoelen met elektrische rugleuning en zithoogteverstelling en handmatige verstelling van de voor / achter positie
Centraal gedeelte, zijsteunen en hoofdsteunen van stoelen vooraan in leder
Individueel neerklapbare achterstoelen
Audio & Communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief online navigatiemodule en Connect Plus
Porsche Connect Plus inclusief online navigatie, Apple CarPlay® et Android Auto, 4G / LTE telefoonmodule en draadloos internet, evenals Porsche Car Connect inclusief Carfinder, Remote Vehicle, Status, Remote Services en Porsche Vehicle Tracking System (PVTS +), (abonnement vereist)
Sound Package Plus, analoog geluidssysteem, 8 luidsprekers en een totaal vermogen van 150 watt
Digitale radio
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 72.544 km |
Eerste registratie 02/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 14/01/2025 met 66.630 km Porsche Centre Oost Vlaanderen |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 291 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,2 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,0 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,6 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,7 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.298 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.569 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.555 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.630 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.985 kg |
| Maximale belasting | 430 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 238 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,1 l/100 km |