Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
- Exterieurkleur
- Gt Silver Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Tweekleurig lederen interieur, Basalt Black/Classic Cognac (semi anilin)
Bekleed met glad leder in de kleur van het dashboard (zwart):
- Bovenste gedeelte van het dashboard, inclusief de afdekking van het instrumentenpaneel
- stuurwielrand
- airbagmodule in het stuurwiel
- bovenste deurpaneel
- bovenste zijpaneel aan de achterzijde
Bekleed met semi anilineleder in de bekledingskleur (Classic Cognac):
- midden van de zetels en deurpanelen
- achterzijde rugleuningen voorstoelen
- onderste deel van het dashboard inclusief het deksel van het dashboardkastje
- deurgrepen
- armsteun deurpaneel
- deksel opbergvak middenconsole
- zijpaneel achteraan
- zijsteunen vooraan
- hoofdsteunen vooraan
- zijsteunen achteraan
- middentunnel achteraan
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gelakt in Darksilver.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Standaarduitvoering
Exterieur
Zonder dakrails
Voetgangersveiligheid
Dak in aluminium
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving (incl PTM)
Brandstoftank 63L
Standaardophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Sport Chrono Stopwatch wijzerplaat in zwart
Automatische driepuntsgordels
Zonnekleppen
Brandblusser
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Keyless Drive
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Gevarendriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slag | 81,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,0 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.306 mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.294 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.649 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.645 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.720 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 kg |
| Maximale belasting | 420 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 l |
| Overhang voor | 1.016 mm |
| Overhang achter | 1.087 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 111 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,4 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,4 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 8,5 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 13,1 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 237 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 17,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |